Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ziobro napisał list do Kory. Menedżerka odpowiada

0
Podziel się:

Po liście Zbigniewa Ziobry do Olgi Jackowskiej - jest reakcja menadżerki piosenkarki.

Ziobro napisał list do Kory. Menedżerka odpowiada
(Maj/Reporter)

Po liście Zbigniewa Ziobry do Olgi Jackowskiej - jest reakcja menadżerki piosenkarki.

Według lidera Solidarnej Polski, artystka promuje narkotyki w Polsce.

W liście otwartym były minister sprawiedliwości apeluje do Olgi Jackowskiej, by stanęła po stronie ofiar narkomanii.

Katarzyna Litwin słowa te nie do końca odbiera w ten sposób.

_ - Nie mam takiego odczucia, że był to apel. Niestety, ostatnio dużo jest różnych informacji i wypowiedzi w sprawie dotyczącej Kory. Jest wiele osób, które chcą wypromować siebie i swoje interesy na plecach tej sprawy _ - stwierdziła.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI KATARZYNY LITWIN:

Źródło: IAR

Zbigniew Ziobro w liście do Olgi Jackowskiej napisał, że jej sprawa ma przekonać opinię publiczną, że _ palenie marihuany nie szkodzi, jest modne i akceptowalne, a karanie osób posiadających narkotyki jest jakby niesprawiedliwe _. Lider Solidarnej Polski ponadto stwierdza, że artystka promuje narkotyki w Polsce.

Menadżerka Kory zdecydowanie temu zaprzecza._ - I nasuwa mi się tylko takie pytanie. Jakim prawem autor listu zarzuca mojej artystce promowanie narkotyków i inne bzdury? Pan Ziobro nie może swoimi wypowiedziami czy stwierdzeniami niszczyć dobrego imienia drugiego człowieka _- powiedziała.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI KATARZYNY LITWIN:

Źródło: IAR

Piosenkarce grozi do trzech lat więzienia, po tym jak w jej mieszkaniu znaleziono marihuanę. Do przeszukania domu doszło po informacji służby celnej, która odkryła, paczkę nadaną na adres piosenkarki, choć adresowaną na Ramonę, psa Kory. W pakunku znajdowało się 60 gramów marihuany. W mieszkaniu - niecałe trzy.

Czytaj więcej w Money.pl
Ziobro napisał list do znanej piosenkarki W myśl ustawy antynarkotykowej za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi do 3 lat więzienia
To oni nadali paczkę z "ziołem" do Ramony? Trefna przesyłka do psa Kory dała niektórym niezłego kopa - pisze Andrzej Zwoliński.
Znanej piosenkarce grozi więzienie Policja znalazła w jej domu narkotyki. Były ukryte w psiej maskotce.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)