Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
24.09.2012 11:56

Zielone imperium. Oto dopowiedź PSL na tekst gazety

W Pulsie Biznesu można też przeczytać, że wśród beneficjentów naszych pieniędzy są ludzie z prawomocnymi wyrokami za składanie propozycji korupcyjnych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

*Różne zarzuty można stawiać - tak publikację na temat PSL-u w _ Pulsie Biznesu _ komentuje rzecznik partii Krzysztof Kosiński. *

Gazeta opublikowała listę ponad 400 działaczy PSL i członków ich rodzin, piastujących kierownicze stanowiska w firmach i instytucjach podlegających ministerstwom i samorządom wojewódzkim.

- _ Tam jest opublikowana lista ponad 400 nazwisk, my mamy około 100 tysięcy członków, więc należy wskazać, że lista gazety jest niepełna. Myślę, że jako PSL poprosimy Puls Biznesu, aby opublikował nazwiska reszty członków PSL-u i informację gdzie pracują. Wówczas ta lista będzie bardziej pełna i rzetelna _ - przekazał Krzysztof Kosiński.

W _ Pulsie Biznesu _ można też przeczytać, że wśród beneficjentów naszych pieniędzy są ludzie z prawomocnymi wyrokami za składanie propozycji korupcyjnych i fałszywych zeznań, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu czy posługiwanie się fałszywymi dokumentami, kłamcy lustracyjni, ludzie skompromitowani na poprzednich stanowiskach i wykazujący się totalnym brakiem kompetencji i wykształcenia.

Między innymi dla nich tworzone są specjalne stanowiska czy poszerzane zarządy i rady nadzorcze firm.

Czytaj więcej w Money.pl
PSL w spółkach Skarbu Państwa. Jak wielu? Wśród beneficjentów naszych pieniędzy są ludzie z prawomocnymi wyrokami za składanie propozycji korupcyjnych i fałszywych zeznań
"Jarosław Gowin złamał prawo". PSL atakuje Jan Bury: _ Jeżeli to prawda, że do ministra nielegalnie trafiły akta Marcina P., to premier powinien interweniować _.
Spór w koalicji. Walczą o 500 milionów złotych MEN w odpowiedzi na pytania o finansowanie przedszkoli zapewniło, że wsparcie z budżetu państwa edukacji przedszkolnej jest traktowane przez resort jako działanie priorytetowe.
Tagi: wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz