Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zbigniew Ziobro wciąż wierzy w zjednoczenie na prawicy

0
Podziel się:

Lider Solidarnej Polski widzi postęp w negocjacjach.

Zbigniew Ziobro wciąż wierzy w zjednoczenie na prawicy
(Maj/Reporter)

Prawica się nie poddaje. Zbigniew Ziobro mówił, że wciąż trwają rozmowy, podczas których ustalane są szczegóły dotyczące możliwości zawarcia porozumienia między partiami prawicowymi.

Lider Solidarnej Polski stwierdził na antenie radiowej Trójki, że nastąpił pewien postęp.

- _ Jest nadzieja. Jeżeli w poprzedniej fazie, tydzień temu, były publiczne apele, ale nie było rozmów, to nie zwiastowało niczego dobrego. Ale teraz, jeżeli są już intensywne rozmowy, to z nich może wyniknąć konkret który sprawi, że obie strony spotkają się w pół drogi i uznają: OK, możemy razem walczyć _ - przekonuje Ziobro.

Chęć zjednoczenia prawicy to odpowiedź na tzw. aferę podsłuchową. Politycy chcą porozumieć się między sobą i wspólnymi siłami odsunąć od władzy Platformę Obywatelską.

W środę po południu doszło do kolejnego spotkania polityków Prawa i Sprawiedliwości z szefem Solidarnej Polski oraz liderem Polski Razem. Politycy nie ujawnili szczegółów rozmów.

Czytaj więcej w Money.pl
Gowin i Ziobro szukają "przyjaźni" z PiS Politycy wysłali list do uczestników konwencji środowisk prawicowych organizowanej przez PiS.
Polityk PiS zaskoczył: Nie wierzę Ziobrze Poprzednia konwencja nie udała się. Nie pojawili się na niej politycy Solidarnej Polski i Polski Razem, którzy samodzielnie utworzyli nowy klub parlamentarny - Sprawiedliwa Polska.
Ziobro jest gotowy odejść z polityki? Nie domagamy się odejścia Ziobry - odpowiada Prawo i Sprawiedliwość.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)