Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zatrzymani za uprowadzenie i torturowanie 31-latka

0
Podziel się:

Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymani za uprowadzenie i torturowanie 31-latka
(East News)
bECgkBKd

Policjanci z Tarnobrzega (Podkarpackie) zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o uprowadzenie 31-latka. Mieli go zwabić obietnicą pracy, wywieźć do lasu i torturować i okraść. Obu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak poinformował PAP w poniedziałek rzecznik podkarpackiej policji kom. Paweł Międlar, do porwania doszło kilka dni temu na jednym z tarnobrzeskich osiedli. _ - 31-letni mężczyzna zwabiony obietnicą pracy przy remoncie mieszkania, przyszedł w umówione miejsce, by omówić szczegóły jej wykonania. Gdy podszedł bliżej do samochodu, w którym mieli być +pracodawcy+ został siłą wciągnięty do środka, następnie wywieziony do lasu. Tam sprawcy pobili go i torturowali, następnie okradli, zabierając 160 złotych. Na koniec zażądali od niego 3 tysięcy złotych _ - dodał policjant.

Mężczyzna nie miał pieniędzy w domu, oprawcom wskazał adres, gdzie mógłby je pożyczyć. Wspólnie z nimi udał się po pożyczkę. Podczas podróży okazało się, że w samochodzie zabrakło benzyny. 31-latek wykorzystał chwilowy postój i zdołał uciec.

bECgkBKf

Międlar powiedział, że pokrzywdzony dopiero następnego dnia zdecydował się powiadomić policjantów o swym porwaniu.

_ - Sprawcy zostali zatrzymani w swoich mieszkaniach. Obaj mężczyźni są mieszkańcami Tarnobrzega w wieku 26 i 29 lat. U jednego z nich policjanci znaleźli blisko 0,5 kg marihuany stanowiącej 936 jednorazowych porcji narkotyku o wartości czarnorynkowej ponad 14 tys. złotych _ - powiedział rzecznik.

Na wniosek policji i prokuratury tarnobrzeski sąd aresztował mężczyzn na trzy miesiące. Grozi im do 10 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Porywacze ujęci. 2 dni znęcali się nad ofiarą Do porwania doszło we wtorek. 25-latek został zwabiony do położonej niedaleko miejsca zamieszkania wsi, pod pretekstem pracy przy ocieplaniu garażu.
Castro oskarżony. Gwałcił porwane kobiety? Amerykanin Ariel Castro, w którego mieszkaniu odnaleziono trzy kobiety zaginione bez wieści dziesięć lat temu, pojawił się w czwartek przed sądem.
Szokujące wyniki eksperymentu policji Gangster skazany za udział w porwaniu Krzysztofa Olewnika kłamał w zeznaniach. Eksperyment przeprowadzony na miejscu zdarzenia po 11 latach potwierdził hipotezę prokuratury.
Gang Rumunów groził śmiercią ich rodzin Walka toczyła się o wpływy żebraczych gangów z Rumunii w Dębicy i Rzeszowie.
bECgkBKG
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)