Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
narkotyki
06.06.2011 13:37

Zatrzymali kiboli. Rozboje, narkotyki, wyłudzenia

Pięciu mężczyzn związanych ze środowiskiem pseudokibiców zatrzymali pomorscy policjanci.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

Pięciu mężczyzn związanych ze środowiskiem pseudokibiców zatrzymali pomorscy policjanci. Funkcjonariusze uważają, że mężczyźni działali w gangu mającym na koncie m.in. rozboje oraz przestępstwa gospodarcze i narkotykowe.

Jak poinformował zespół prasowy pomorskiej policji do zatrzymania pięciu pseudokibiców doszło w ubiegłym tygodniu. Ze względu na dobro postępowania prowadzonego m.in. przez CBŚ funkcjonariusze nie informowali wcześniej o sprawie. Z tych samych względów policja nie chce zdradzać szczegółów związanych z postępowaniem.

Wiadomo, że mężczyźni w wieku 21-31 lat są mieszkańcami Kwidzyna. Zarzucono im dokonywanie rozbojów i wyłudzanie kredytów na terenie powiatu kwidzyńskiego. Policja uważa też, że pseudokibice dopuścili się przestępstw związanych z narkotykami: podczas zatrzymania znaleziono przy nich niewielką ilość marihuany i innych narkotyków oraz dużą sumę pieniędzy.

Przestępcom grozi do 12 lat więzienia. Czterech członków grupy zostało tymczasowo aresztowanych na trzy miesiące.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/241/t47089.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/mogli;wyprodukowac;4;tony;amfetaminy,202,0,810698.html) Mogli wyprodukować 4 tony amfetaminy Największą w ostatnich latach wytwórnię amfetaminy wykryli warszawscy policjanci.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/128/t75904.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/cbs;przechwycilo;46;kg;narkotykow;za;1;5;mln;zl,94,0,650334.html) CBŚ przechwyciło 46 kg narkotyków za 1,5 mln zł CBŚ zatrzymało dwie osoby podejrzane o handel narkotykami. Grozi im 10 lat więzienia.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/54/t139062.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/policja;zatrzymala;kiboli;lecha;i;legii,113,0,826225.html) Policja zatrzymała kiboli Lecha i Legii Zatrzymano 21 chuliganów, którzy tydzień temu brali udział w burdach w Bydgoszczy.
Tagi: narkotyki, wiadomości, kraj, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz