Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zaginięcie Madeleine McCann. Dziś siódma rocznica

0
Podziel się:

Rodzice dziewczynki orzypuszczają, że mogła ona paść ofiarą międzynarodowej siatki pedofilskiej.

Zaginięcie Madeleine McCann. Dziś siódma rocznica
(Secret Pilgrim/CC/Flickr)
bECGIXIl

Brytyjska dziewczynka została porwana 3 maja 2007 roku podczas wakacji w Portugalii z sypialni w hotelu w Praia da Luz. Po starannym, dwuletnim przeglądzie sprawy, Scotland Yard podjął własne dochodzenie w lipcu zeszłego roku. W październiku śledztwo wznowiła też portugalska policja. Jak dotąd - bez rezultatu.

Madeleine zaginęła tuż przed swymi czwartymi urodzinami 3 maja 2007 roku podczas wakacji, które spędzała z rodziną w miejscowości Praia de Luz w Algarve na południu Portugalii.

Rodzice Madeleine, Kate i Geryy McCann, twierdzą, że ich córka została uprowadzona wieczorem z hotelowego apartamentu podczas ich nieobecności. Przypuszczają, że mogła ona paść ofiarą międzynarodowej siatki pedofilskiej.

bECGIXIn

Rodzice dziewczynki co pewien czas występują publicznie, prosząc o pomoc w poszukiwaniach. W tym celu opublikowali książkę o swojej córce i pojawili się w talk show Opry Winfrey. Nadal utrzymują regularny kontakt z policją.

W połowie 2008 r. prokuratura Portugalii umorzyła śledztwo w sprawie zaginięcia Madeleine z możliwością wznowienia go, jeśli pojawią się nowe dowody. Pod presją rodziców zaginionej i premiera Davida Camerona brytyjska policja powróciła do śledztwa w 2011 roku.

Czytaj więcej w Money.pl
Śledztwo ws. Madeleine startuje od początku Prowadzący dochodzenie podkreślił, że zeznania świadków i wiele poszlak rzucają nowe światło na sprawę zaginięcia dziewczynki.
Skradzionz majątek Ukrainy? Pomogą USA i UK Dotychczas zlokalizowano co najmniej 35 mld hrywien czyli około 2,2 mld euro skradzionych aktywów przez reżim obalonego prezydenta Wiktora Janukowycza.
MSZ z nowym pomysłem na Polonię W czerwcu powstanie rządowy, wieloletni program współpracy z Polonią i Polakami za granicą.
bECGIXIO
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)