Notowania

zabójstwa
30.12.2012 09:56

Zabójstwo w nowojorskim metrze. Aresztowano podejrzaną kobietę

Policja zatrzymała podejrzaną wczoraj po telefonie przechodnia, który poinformował, że widzi na ulicy kobietę podobną do poszukiwanej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DoctorWho/CC/Flickr)

*Policja aresztowała wczoraj w Nowym Jorku kobietę podejrzaną o zabójstwo w metrze mężczyzny. Jak poinformował prokurator nowojorskiego okręgu Queens, kobiecie postawiono już zarzut morderstwa. *

Jak wynika z relacji świadków, w czwartek na jednej ze stacji nowojorskiego metra kobieta zepchnęła z peronu pod nadjeżdżający pociąg mężczyznę. Ten zginął na miejscu. Ofiarą okazał się 46-letni mieszkaniec Nowego Jorku Sunando Sen. Pochodził on z Indii.

Policja rozpoczęła poszukiwania zabójczyni. Opublikowała także zdjęcia z monitoringu, na których widać jak ucieka ona z peronu. Policja zatrzymała podejrzaną wczoraj po telefonie przechodnia, który poinformował, że widzi na ulicy kobietę podobną do poszukiwanej.

Aresztowana to 31-letnia Erica Menendez z Nowego Jorku. Prokuratura postawiła już jej zarzut morderstwa inspirowanego nienawiścią.

Prokurator okręgu Queens Richard Brown poinformował, że podczas przesłuchania kobieta zeznała, że pchnęła pod pociąg swą ofiarę, gdyż _ nienawidzi wyznawców hinduizmu i muzułmanów _, którzy - jej zdaniem - odpowiedzialni są za atak i zniszczenie we wrześniu 2001 roku bliźniaczych wież WTC w Nowym Jorku. - _ Oskarżona była przekonana, że na stacji metra zabija właśnie wyznawcę hinduizmu lub islamu _ - dodał Brown.

To już drugie podobne zabójstwo w nowojorskim metrze, do którego doszło w ostatnich tygodniach. Na początku grudnia pod pociąg został wepchnięty 58-letni Ki-Suck Han. Sprawcą był bezdomny 30-latek Naeem Davis.

Czytaj więcej w Money.pl
Zabił dwie osoby. Szuka go policja Zwłoki 63-letniej kobiety i 60-letniego mężczyzny znalazła w piątek w domu siostra podejrzewanego o zabójstwo.
Brutalne morderstwo rodziny. Ciała bez głów Do brutalnego zabójstwa doszło w Charkowie na wschodzie Ukrainy.
Prezes firmy z zarzutami za zabójstwo Prócz zabójstwa i jego usiłowania postępowanie prokuratury dotyczy też nielegalnego posiadania materiałów wybuchowych, broni i amunicji.
Tagi: zabójstwa, usa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz