Notowania

zabójstwo
16.02.2013 09:05

Zabójstwo w Łodzi. Śmiertelnie ugodzili nożem 20-latka

Policja poszukuje dwóch mężczyzn podejrzewanych o śmiertelne ugodzeniem nożem 20-latka - poinformował dzisiaj rano Radosław Gwis z biura prasowego łódzkiej policji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

*Policja poszukuje dwóch mężczyzn podejrzewanych o śmiertelne ugodzeniem nożem 20-latka - poinformował dzisiaj rano Radosław Gwis z biura prasowego łódzkiej policji. *

Według wstępnych ustaleń do zdarzenia doszło ok. godziny 3.00 w centrum Łodzi na ul. Piotrkowskiej. Chłopak i dziewczyna, która z nim przebywała, zostali - bez powodu - zaczepieni przez dwóch mężczyzn. 20-latek został kilkakrotnie ugodzony nożem. Poniósł śmierć na miejscu. Jak informuje Gwis sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia. Byli to schludnie ubrani i dobrze zbudowani mężczyźni w wieku ok. 30 lat.

Policjanci zabezpieczyli miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków i zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu miejskiego. Apelują jednocześnie do osób, które około godz.3.00 przebywały na ulicy Piotrkowskiej w pobliżu skrzyżowania z ulicą 6-go Sierpnia o kontakt pod nr tel.42 665-14-51 w godz.8-16 lub całodobowo pod nr 997/112.

Czytaj więcej w Money.pl
Zabił dwie osoby. Szuka go policja Zwłoki 63-letniej kobiety i 60-letniego mężczyzny znalazła w piątek w domu siostra podejrzewanego o zabójstwo.
Ujawniono motywy zabójstwa na Pradze Chodzi o okoliczności zabójstwa Krzysztofa Z., wiceprezesa wydawnictwa Magnum X i eksperta z dziedziny lotnictwa.
Napadli na kantor, dzisiaj ujęła ich policja Obaj trafili do aresztu. Za rozbój z bronią w ręku grożą im kary do 15 lat więzienia - powiedziała dziś rzeczniczka łódzkiej policji podinsp. Joanna Kącka.
Tagi: zabójstwo, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz