Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zabójstwo generała Papały. Słowik opuścił areszt

0
Podziel się

Prawnik Słowika, który asystował mu przy wyjściu z aresztu, przekazał że jego klient nie życzy sobie publikowana swojego wizerunku ani nazwiska.

Zabójstwo generała Papały. Słowik opuścił areszt
(CxOxS/CC/Flickr)
bEqAVGvF

Andrzej Z. pseudonim Słowik opuścił warszawski areszt przy ul. Rakowieckiej. Nie odpowiadając na pytania czekających na niego dziennikarzy, ubrany w garnitur były gangster szybko wszedł do taksówki.

Prawnik _ Słowika _, który asystował mu przy wyjściu z aresztu, przekazał że jego klient nie życzy sobie publikowana swojego wizerunku ani nazwiska.

31 lipca Sąd Okręgowy w Warszawie uniewinnił Ryszarda Boguckiego i Andrzeja Z. pseudonim Słowik, oskarżonych w sprawie zabójstwa szefa policji generała Marka Papały. W uzasadnieniu zarzucił warszawskiej prokuraturze apelacyjnej, która złożyła akt oskarżenia _ przecenienie dowodów w tej sprawie _. Podkreślił, że oskarżyciel nie wykazał winy oskarżonych i nie przekonał sądu do swoich racji.

bEqAVGvH
Czytaj więcej w Money.pl
"Mnie i mojej córce zgotowano piekło" Prokuratura chce kar więzienia dla Ryszarda Boguckiego i Andrzeja Z. Słowika. Małgorzata Papała powtórzyła, że na miejscu morderstwa widziała tego pierwszego.
Zaskakujące wyroki w sprawie śmierci generała Papały -_ Nie ma jednoznacznych dowodów na ich winę _ przekonywali adwokaci _ Słowika _ i Boguckiego. Zobacz, jaki wyrok wydał sąd.
Kto zabił generała? Dziś wyrok Adwokaci oskarżonych przekonują, że nie ma jednoznacznych dowodów na winę ich klientów.
bEqAVGwi
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)