Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zabójstwo Chinki. Policja zatrzymała podejrzanych

0
Podziel się

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo 35-letniej
Chinki.

Zabójstwo Chinki. Policja zatrzymała podejrzanych
(rustythedog/iStockphoto)
bEpXkJwB

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo 35-letniej Chinki. Spalone zwłoki kobiety znaleziono w kwietniu w lesie w Parolach pod Nadarzynem (Mazowieckie).

Wczoraj policyjni antyterroryści weszli jednocześnie do kilkunastu mieszkań w Warszawie i podwarszawskich miejscowościach. _ - Zatrzymaliśmy 12 mężczyzn mogących mieć związek z zabójstwem _ - powiedział rzecznik komendanta stołecznego policji mł. insp. Maciej Karczyński.

_ - Po przesłuchaniach okazało się, że dwóch z nich ma bezpośredni związek ze sprawą. To 30-letni Kamil D. i 34-letni Dominik K. Obaj są dobrze znani warszawskim policjantom za kradzieże i rozboje _ - powiedział Karczyński.

bEpXkJwD

Zaginięcie kobiety, która od kilku lat mieszkała w okolicach podwarszawskiej Lesznowoli, zgłosił 15 kwietnia 2012 roku jej 28-letni narzeczony, również pochodzący z Chin. W tym samym czasie w lesie w Parolach pod Nadarzynem przypadkowy mężczyzna znalazł spalony samochód.

_ - Podczas oględzin we wnętrzu wraku policyjni technicy znaleźli doszczętnie spalone szczątki ludzkie. Z opinii biegłego medycyny sądowej wynikało, że ofiarą była kobieta, jak się później okazało, poszukiwana 35 - letnia Chinka _ - powiedział Karczyński.

Jak poinformowała policja prokurator przedstawił zatrzymanym mężczyznom zarzut zabójstwa. Grozi za kara dożywotniego więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Policjanci zatrzymani. Bo torturowali i zabili Ciało 31-letniego mężczyzny znaleziono w 2011 r. na komisariacie w Nowokuźniecku. Wówczas nie udało się wyjaśnić okoliczności śmierci ofiary.
Zabił 16-latkę? Podejrzany wreszcie w areszcie Podłożył materiały wybuchowe pod bramy szkoły, bo miał osobiste porachunki z dyrektorem szkoły - taką hipotezę ma włoska policja.
Zarzuty dla 32 kiboli. Jest wśród nich "Staruch" Prokuratorzy podejrzewają nieformalnego szefa bojówki Legii Warszawa o wprowadzenie do obrotu kilku kilogramów amfetaminy.
Polacy w Szwecji oskarżeni o morderstwo Dwaj Polacy zostali oskarżeni o brutalne zamordowanie w Szwecji starszego małżeństwa oraz rozbój.
bEpXkJxe
wiadomości
wiadmomości
kraj
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)