Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zabójstwo Azera. Policja zatrzymała sprawców

0
Podziel się

Oskarżeni podejrzani są o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi dożywocie.

Zabójstwo Azera. Policja zatrzymała sprawców
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bEhEiIiJ

Dwie kobiety i dwóch mężczyzn zatrzymała policja w sprawie zabójstwa Azera, którego spalone zwłoki znalezionego w lesie pod Wyszkowem w sierpniu 2012 r. Mężczyźni podejrzani są o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi dożywocie.

Tożsamość 32-letniego Azera ustalono podczas specjalistycznych badań - podała mazowiecka policja. Zatrzymani mężczyźni - szwagier ofiary 49-letni Maciej Z. i Kirgiz 21-letni Nizan M. uwięzili, wywieźli do lasu i podpalili Azera - podejrzewają policja i prokuratura. Pomagać w uwięzieniu mężczyzny miała konkubina Kirgiza, której zarzucono mataczenie w śledztwie, za co grozi 5 lat więzienia.

Prawdopodobnym motywem była zemsta - sądzi policja. 32-latek miał wyłudzić w przeszłości znaczną kwotę pieniędzy od drugiej z zatrzymanych kobiet, która po przesłuchaniu została zwolniona. Pozostałą trójkę sąd aresztował na trzy miesiące. Ze śledztwa wynika, że Azer przez kilka lat pobytu w Polsce wyłudził w sumie ok. 170 tys. zł od kilku kobiet.

bEhEiIiL

Sprawę prowadzi prokuratura w Ostrołęce, a zatrzymania dokonali w tym tygodniu policjanci z wydziału kryminalnego mazowieckiej komendy wojewódzkiej policji z siedzibą w Radomiu - podała policja.

Czytaj więcej w Money.pl
Zabił i ukrył się w domu. Zabójca zatrzymany Antyterroryści wyważyli drzwi i obezwładnili 60-latka. Użyli paralizatora elektrycznego. Podejrzany o zabójstwo przebywa w policyjnym areszcie.
Okradła kilkanaście osób. Mówiła, że jest z banku 37-letnia mieszkanka Gliwic wchodziła do domów ofiar mówiąc poszkodowanym, że są spadkobiercami obligacji po zmarłych krewnych.
Niezwykła inwencja bezrobotnych. Oto jak... CBŚ zatrzymało kobietę, która wystawiała bezrobotnym fałszywe dokumenty o zatrudnieniu, na podstawie których wyłudzano m.in. sprzęt rtv i auta.
bEhEiIjm
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)