Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zabójstwo Jarosława Ziętary. Zatrzymano byłego senatora

Polityk ma dziś usłyszeć zarzut w tej sprawie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wojciech Strożyk/Reporter)

Aleksander G. został zatrzymany w związku ze śmiercią dziennikarza Jarosława Ziętary - dowiedziała się nieoficjalnie TVN24. Według tych informacji były polityk ma dziś usłyszeć zarzut w tej sprawie.

Jarosław Ziętara, dziennikarz _ Gazety Poznańskiej _ został prawdopodobnie porwany i zamordowany w 1992 roku. Zajmował się dziennikarstwem śledczym i aferami gospodarczymi.

Tuż przed zaginięciem opisywał nieprawidłowości w państwowych przedsiębiorstwach transportowych. W 1998 r. w toku śledztwa ustalono, że Ziętara został uprowadzony i zamordowany. Rok później sprawę umorzono, bo nie udało się odnaleźć ciała.

Czytaj więcej w Money.pl
Kolejne bankructwa w Polsce. Oto powód To 4 mniej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Problemy mieli zwłaszcza producenci zaopatrujący budownictwo.
Nietypowe koszty, które obniżą podatki Od dochodu można odliczyć opłatę za kurs językowy czy studia wyższe. Trzeba jednak spełnić pewne warunki.
Jeden z członków RPP studzi oczekiwania _ - Myślę, że już dosyć daleko poszliśmy w kierunku obniżania stóp procentowych _ - mówił Jan Winiecki z RPP.
Tagi: zabójstwo jarosława ziętary, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz