Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
olewnik
08.02.2011 09:58

Zabójca Olewnika został zamordowany?

To dziwna śmierć, jak na samobójstwo - twierdzi lekarz, badający zwłoki Kościuka.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Prebranac/Dreamstime)

To _ dziwna _ śmierć, jak na samobójstwo - brzmi opinia lekarza, badającego zwłoki Sławomira Kościuka.

*[aktualizacja: 11:50] *

Kościuk, który był jednym z zabójców Krzysztofa Olewnika, miał powiesić się w więziennej celi. Jednak według raportu, do którego dotarła TVN24, w tej sprawie pojawiły się wątpliwości.

Sławomir Kościuk zmarł _ śmiercią gwałtowną na skutek uduszenia, najprawdopodobniej przez zawiśnięcie w pętli _, czytamy w raporcie po sekcji zwłok. Jednak lekarz znalazł też obrażenia rąk: _ podbiegnięcia krwawe w tkance podskórnej przedramion oraz powierzchowne otarcia naskórka powłok prawego przedramienia _.

Takie obrażenia mogą wynikać z zastosowania wobec niego przemocy: schwytaniu za przedramiona i powieszeniu.

Informacje o ewentualnym zabójstwie Sławomira Kościuka mogą zweryfikować wyłącznie prokuratorzy prowadzący śledztwo - podkreśla minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski.

Pełnomocnik rodziny Olewników uważa, że może nastąpić przełom w śledztwie dotyczącym zabójstwa.

Mecenas Bogdan Borkowski podejrzewa, że za ewentualnym zabójstwem Kościuka mogą stać osoby, którym zależało na uciszeniu go, ponieważ sporo wiedział o okolicznościach i przyczynach śmierci Krzysztofa Olewnika.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/89/t77913.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/smierc;zabojcy;olewnika;sledztwo;umorzone,117,0,746101.html) Śmierć zabójcy Olewnika. Śledztwo umorzone Decyzja w tej sprawie jeszcze się nie uprawomocniła - wyjaśnia rzecznik prokuratury.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/27/t92443.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pelnomocnik;olewnikow;nie;ufa;zeznaniom,41,0,747305.html) Pełnomocnik Olewników nie ufa zeznaniom Chce sprawdzić, kto instruował Kościuka, co przedstawić prokuraturze.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/204/t112588.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/ktos;czyhal;na;zycie;siostry;olewnika,134,0,741766.html) Ktoś czyhał na życie siostry Olewnika? Prokuratura bada kto poluzował śruby w kołach jej auta. Jedno z nich odpadło w czasie jazdy.
Tagi: olewnik, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz