Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
nowy jork
22.12.2014 07:12

Zabójca nowojorskich policjantów miał kryminalną przeszłość

Robert Boyce powiedział, że Brinsley aż 19 razy był aresztowany, głównie za kradzieże.

Podziel się
Dodaj komentarz
(epa04514020)

Zabójca dwóch nowojorskich policjantów, 28-letni Ismaaiyl Brinsley, miał bogatą przeszłość kryminalną, spędził między innymi dwa lata w więzieniu za nielegalne posiadanie broni - poinformował wczoraj szef detektywów policji w Nowym Jorku Robert Boyce.

Robert Boyce powiedział, że Brinsley aż 19 razy był aresztowany, głównie za kradzieże. Czarnoskóry Ismaaiyl Brinsley zastrzelił w sobotę dwóch policjantów, siedzących w zaparkowanym oznakowanym wozie policyjnym na nowojorskim Brooklynie. Sprawca uciekł następnie na stację metra, gdzie strzałem w głowę odebrał sobie życie.

Boyce potwierdził, że zabójca umieścił na serwisach społecznościowych groźby pod adresem policji w związku ze śmiercią podczas policyjnych interwencji czarnoskórych Michaela Browna i Erica Garnera. Śledczy sprawdzają, czy Brinsley brał udział w ostatnich protestach przeciwko brutalności policji. Sprawdzają także, czy mężczyzna cierpiał na zaburzenia psychiczne, co sugeruje jego matka. Zabójstwo nowojorskich policjantów potępił prezydent Barack Obama.

Czytaj więcej w Money.pl
Szaleniec zabił policjantów w Nowym Jorku Uzbrojony mężczyzna zastrzelił dwóch oficerów, znajdujących się w oznakowanym wozie policyjnym na Brooklynie.
Wstrząsający raport o mordach politycznych Powołana w 2012 roku w Brazylii Narodowa Komisja Prawdy, która miała zbadać przypadki łamania praw człowieka za rządów wojskowej junty opublikowała obszerny raport.
Polacy i Niemcy razem przeciwko przestępczości Jutro rozpoczynają zajęcia między innymi z prawa oraz zasad współpracy.
Tagi: nowy jork, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz