Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kradzież
24.12.2013 18:08

Wysadzili i okradli bankomat. Grozi im 10 lat więzienia

Mieszkańcy słyszeli eksplozję po 3:00 w nocy, ale sądzili, że to wybuch gazu, albo pieca.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Olsztyńscy policjanci szukają bandytów, którzy wysadzili i okradli bankomat. Mieszkańcy słyszeli eksplozję po 3:00 w nocy, ale sądzili, że to wybuch gazu, albo pieca. Nikt nic nie widział.

_ - Ustalamy ile pieniędzy zniknęło z bankomatu _ - mówi starszy aspirant Małgorzata Demianiuk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. - _ W dalszym ciągu policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia, trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy czy też sprawców kradzieży z włamaniem _ - dodała.

Bankomat był ustawiony przy dwóch dużych marketach. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Policja odzyskała łup o wartości 200 tys. zł Zaledwie trzy dni złodziej z Sosnowca cieszył się kilkudziesięcioma zabytkowymi kolekcjonerskimi monetami i biżuterią, skradzionymi z jednego z domów w tym mieście. Policji udało się odzyskać cały łup.
Policjanci odkryli dziuplę a w niej bentleya Policjanci ustalili, że wszystkie pojazdy zostały skradzione w lipcu i sierpniu tego roku na terytorium Niemiec. Samochody mają znaczną wartość. Policja szacuje, że wartość bentleya wynosi ok. 650 tys. zł.
Złodzieja lusterek zdradziły... skarpetki Świadkowie przekazali policji informację, że mężczyzna kradnący lusterka ma założone na dłonie skarpety.
Tagi: kradzież, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz