Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wypadki drogowe. Autostrada już odblokowana

0
Podziel się

Przejezdna jest już autostrada A2 w kierunku Warszawy.

Wypadki drogowe. Autostrada już odblokowana
(Rafalolechowski/Dreamstime)
bEqoGvIl

W miejscowości Wierzbno (wielkopolskie) dzisiaj zderzyły się samochody osobowy i ciężarowy.

Dzisiaj rano z nieustalonych przyczyn samochód osobowy uderzył w tył samochodu ciężarowego. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane - poinformował dyżurny straży pożarnej.

W ciągu czterech pierwszych dni długiego sierpniowego weekendu na drogach doszło do 403 wypadków, w których zginęły 32 osoby, a 513 zostało rannych. Policja zatrzymała niemal 2,2 tys. nietrzeźwych kierujących - poinformowała dzisiaj Komenda Główna Policji.

bEqoGvIn
Czytaj więcej w Money.pl
Katastrofa na Syberii. Kapitan był pijany Do zderzenia statku pasażerskiego z barka doszło na rzece Irtysz. Sterujący statkiem kapitan był kompletnie pijany.
Szybowiec wbił się w ziemię. Pilot nie żyje Szybowiec startował do lotu szkolnego. Na pokładzie był uczeń, który siedział za sterami maszyny, i instruktor. 34-letni mężczyzna, który pilotował maszynę, nie żyje.
Nie zamknął rogatek, stanie przed sądem Prokurator przedstawił 22-letniemu Ukraińcowi zarzut niedopełnienia obowiązku związanego z obsługą urządzeń sterownia ruchem i nieumyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu.
bEqoGvIO
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)