Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadki drogowe
19.01.2014 10:50

Wypadek w Ostrowcu Świętokrzyskim. Śmiertelnie potrącili pieszego

Policja szuka kierowców dwóch samochodów osobowych, którzy potracili 53-latka. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 9 Radom-Rzeszów. Pieszy zmarł w czasie transportu do szpitala.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

* Policja szuka kierowców dwóch samochodów osobowych, którzy potrącili 53-latka. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 9 Radom-Rzeszów. Pieszy zmarł w czasie transportu do szpitala. *

Jak poinformował Mateusz Rogula z biura prasowego świętokrzyskiej policji, do wypadku doszło około godz. 18, na ulicy Reńskiego. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna przebiegał przez jezdnię w odległości około 150 m od przejścia dla pieszych. Został potrącony przez samochód osobowy, upadł na lewy pas jezdni, po czym przejechał go nadjeżdżający z przeciwka inny samochód.

Kierowcy obu pojazdów nie zatrzymali się i nie udzielili pomocy poszkodowanemu. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł w karetce pogotowia ratunkowego, która wiozła go do szpitala.

Osoby, które były świadkami wypadku lub mają informacje, które mogą pomóc w sprawie, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim (Aleja 3 Maja 9) pod numerami tel. 41 26 71 205, 41 26 71 151 lub o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 997 lub 112.

Czytaj więcej w Money.pl
Wypadek na krajowej 73. Droga nieprzejezdna Potrącony został pieszy przez ciężarówkę w miejscowości Jaworze Górne w pow. dębickim (Podkarpacie).
Katastrofa w Londynie. W teatrze runął sufit Sala teatru Apollo podczas wypadku była zapełniona. Służby ratownicze ustaliły już liczbę ofiar wypadku.
Zabił na pasach i uciekł. Policja go szuka Do wypadku doszło wczoraj około godziny 16.45 na drodze nr 82 w Wólce pod Lublinem. Kobieta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Gdy już schodziła z przejścia, została potrącona przez samochód.
Tagi: wypadki drogowe, wypadek, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz