Notowania

wypadki drogowe
26.04.2013 10:10

Wypadek w Mazowieckim. Jedna osoba nie żyje

Droga krajowa nr 7 jest zablokowana na trasie w kierunku Radomia, po wypadku do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Jedlanka (Mazowieckie).

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Droga krajowa nr 7 jest zablokowana na trasie w kierunku Radomia, po wypadku do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Jedlanka (Mazowieckie). Zginęła jedna osoba. Policja wyznaczyła objazdy lokalnymi drogami.

Jak poinformowała Justyna Leszczyńska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, w zdarzeniu wzięły udział dwa samochody ciężarowe i dwa osobowe. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przed sygnalizacją świetlną oczekiwał na zmianę światła samochód ciężarowy przewożący na lawecie nowe auta; tuż za nim stały dwa samochody osobowe: hyundai oraz skoda.

W pojazdy te wjechała nadjeżdżająca z tyłu inna ciężarówka. W wyniku zderzenia na miejscu zginęła pasażerka skody, a trzy inne osoby doznały obrażeń ciała i przewieziono je do szpitala. Trasa w kierunku w Radomia jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy lokalnymi drogami. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Czytaj więcej w Money.pl
Nie żyje 19-latek, który wpadł pod lód Płetwonurkowie wyłowili mężczyzn - pierwszego po. ok. 20 minutach od zgłoszenia, drugiego po kolejnych pięciu. 19-latek zmarł w szpitalu, 17-latek walczy o życie.
Kierowca staranował radiowóz. Trwa obława Policja szuka kierowcy, który staranował policyjny radiowóz. Troje funkcjonariuszy doznało obrażeń.
Tragiczny wypadek. Potrącony pieszy zmarł W miejscowości Belno zablokowana jest droga krajowa nr 74, na której doszło do potrącenia pieszego przez busa.
Tagi: wypadki drogowe, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz