Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek samochodowy
11.08.2013 10:30

Wypadek samochodowy. Są zabici i ranni

W wypadku dwie osoby zginęły, a trzy zostały ranne. Jak podała policja uderzenie było tak silne, że jadący samochodem osobowym wypadli na zewnątrz auta.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Pawel998/CC/Wikipedia)

Dwie osoby zginęły, a trzy zostały ranne w wypadku, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 7 Gdańsk-Warszawa koło Pasłęka (Warmińsko-mazurskie) - podała policja.

Jak rzeczniczka warmińsko-mazurskiej policji Anna Fic, do wypadku doszło w Marzewie koło Pasłęka. Volkswagen, po tym jak zderzył się z busem przewożącym meble, dachował w rowie.

W wypadku dwie osoby zginęły, a trzy zostały ranne. Jak podała policja uderzenie było tak silne, że jadący samochodem osobowym wypadli na zewnątrz auta. Przyczyny wypadku bada prokurator.

Według policji droga w miejscu nie jest zablokowana, ruch samochodów odbywa się płynnie.

Czytaj więcej w Money.pl
Fabryka Fiata wychodzi z zapaści? W ciągu ostatnich miesięcy tyska fabryka koncernu Fiat Auto Poland, prowadzonego w Polsce przez Luigi Galante, zwiększyła produkcję o ponad 15 procent. Dzięki temu pracę zachowa 50 osób.
Kradli sprzęt łączności z karetek Obsługujące mieszkańców tego miasta pojazdy zostały w ten sposób unieruchomione. Pogotowie natychmiast podstawiło tam zastępcze samochody.
Sąd potwierdza, że oddanie kluczyków w myjni może pozbawić odszkodowania z autocasco Wyrok dotyczy mężczyzny, który dwa lata temu oddał swój samochód do ulubionej myjni. Jak zwykle przekazał kluczyki pracownikowi myjni, a po umówionym czasie wrócił po auto.
Tagi: wypadek samochodowy, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz