Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wypadek na cmentarzu. Rusza dochodzenie

0
Podziel się:

Jeżeli śledczym uda się ustalić winnego może usłyszeć zarzut spowodowania zagrożenia życia i zdrowia pięcioletniego chłopca, jak również innych osób przebywających na cmentarzu.

Wypadek na cmentarzu. Rusza dochodzenie
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bEEbJzjF

Jest śledztwo w sprawie wypadku na cmentarzu. Krakowska prokuratora wszczęła postępowanie w sprawie przygniecenia pięciolatka płytą nagrobną.

Do wypadku doszło w dniu Wszystkich Świętych, gdy chłopczyk odwiedzał groby razem z matką na jednym z cmentarzy w krakowskiej Nowej Hucie. Z jednej z mogił oderwała się marmurowa płyta i przygniotła go.

Teraz śledczy będą starali się wyjaśnić przyczyny wypadku, mówi Bogusława Marcinkowska z krakowskiej prokuratury. Pięciolatek ma złamane obie nogi oraz uraz głowy. Przebywa w szpitalu. Jeżeli śledczym uda się ustalić winnego może usłyszeć zarzut spowodowania zagrożenia życia i zdrowia pięcioletniego chłopca, jak również innych osób przebywających na cmentarzu.

bEEbJzjH
Czytaj więcej w Money.pl
Wypadek 5-latka na krakowskim cmentarzu Chłopczyk ma poważne złamanie dwóch nóg oraz uraz głowy.
Tragedia w Ryczowie. Nie żyje roczne dziecko Roczny chłopiec zmarł po wypiciu silnie trującego środka odtłuszczającego. Tragedia wydarzyła się w jednym z gospodarstw w miejscowości Ryczów (Małopolskie).
Tragedia z udziałem 5-latka. Trafił do szpitala Rodzice zdołali wyjść po chwili z wody, natomiast dziecko, które płynęło w kapoku, porwał nurt.
bEEbJzki
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)