Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wypadek Boeinga 777. Samolot w Oceanie Indyjskim

0
Podziel się:

Rozwścieczeni krewni pasażerów feralnego lotu MH370 obrzucali chińską policję butelkami. Policja utworzyła przed wejściem do ambasady kordon.

Wypadek Boeinga 777. Samolot w Oceanie Indyjskim
(PAP/EPA/ROLEX DELA PENA)

Podczas dzisiejszej konferencji, malezyjskie władze potwierdziły, że Boeing 777 spadł do Oceanu Indyjskiego. Ponadto tego samego dnia rano, kilkudziesięciu krewnych pasażerów zaginionego przed dwoma tygodniami samolotu Malaysia Airlines starło się dzisiaj z policją przed ambasadą Malezji w Pekinie. Rodziny żądają od przewoźnika i malezyjskich władz wyjaśnień, co stało się z Boeingiem 777.

Rozwścieczeni krewni pasażerów feralnego lotu MH370 obrzucali chińską policję butelkami. Policja utworzyła przed wejściem do ambasady kordon.

Według doniesień świadków, wielu protestujących zostało odepchniętych. Kobieta, która zemdlała, została wyniesiona na noszach._ Oddajcie nam naszych! _ - krzyczeli zgromadzeni.

Lecący do Pekinu Boeing 777 Malaysia Airlines z 239 osobami, w tym 153 Chińczykami, na pokładzie zniknął z radarów 8 marca, mniej niż godzinę po starcie z lotniska w stolicy Malezji, Kuala Lumpur.

Tak Brytyjczycy szukali malezyjskiego Boeinga

Wczoraj, po dwóch tygodniach poszukiwań maszyny przez ekipy ratunkowe z kilkunastu państw, premier Malezji Mohamed Najib bin Abdul Razak poinformował, że zaginiony boeing zakończył lot w południowej części Oceanu Indyjskiego. Nie wyjaśnił jednak, co się stało.

Nie potwierdzono do tej pory lokalizacji, w której mogą znajdować się szczątki samolotu. Na Oceanie Indyjskim na zachód od Australii odkryto obiekty mogące być pozostałościami maszyny. Władze Australii przerwały jednak dzisiaj poszukiwania z powodu bardzo trudnych warunków pogodowych na Oceanie Indyjskim.

Czytaj więcej w Money.pl
Kolejny statek szuka Boeinga 777. Przełom coraz bliżej? Na miejsce na Oceanie Indyjskim wskazane dzięki zdjęciom satelitarnym dotarł norweski statek handlowy, który płynie z ładunkiem z Madagaskaru do Melbourne.
Satelita nie pomógł w odnalezieniu Boeinga Dwa wietnamskie samoloty zbadały obszar, na którym mogły znajdować się szczątki zaginionego samolotu. Bezowocnie
Katastrofa boeinga. Szukali w złym miejscu? Według źródeł, na które powoływała się wczoraj agencja Reuters, zaginiony boeing miał zawrócić z drogi do Pekinu i co najmniej przez godzinę - lecieć bez emitowania sygnału na niskiej wysokości.
Zaginiony Boeing - Interpol wyklucza zamach Według malezyjskiej policji i Interpolu, dwaj Irańczycy, którzy podróżowali samolotem posługując się skradzionymi paszportami obywateli UE, nie byli terrorystami, a w Europie chcieli prosić o azyl.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)