Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
argentyna
08.02.2014 08:28

Wypadek autobusowy w Argentynie. Wielu zabitych

Ciężarówka zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w autobus. Oba pojazdy stanęły w płomieniach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Co najmniej 18 osób zginęło, a kilkanaście zostało rannych w zderzeniu ciężarówki z autobusem w prowincji Mendoza w zachodniej Argentynie - poinformowały lokalne władze.

Do wypadku doszło na drodze nr 7, w pobliżu miasta San Martin, około 45 km na wschód od miasta Mendoza i 1100 km na zachód od stolicy kraju, Buenos Aires.

Ciężarówka na brazylijskich numerach rejestracyjnych zjechała na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzyła się autobusem, którym podróżowały 32 osoby. Oba pojazdy stanęły w płomieniach. Większość ofiar to pasażerowie autobusy. W wypadku zginęli także dwaj kierowcy tego pojazdu.

Czytaj więcej w Money.pl
Kopex sprzeda kombajny za prawie 240 mln złotych Kopex dostarczy do kopalni w zagłębiu Rio Turbio w południowej Argentynie kompleks ścianowy oraz dwa kombajny chodnikowe typu KTW-200/1.
Argentyna ułatwia nabywanie dolarów, ale... Amerykańską walutę wolno kupić jednak tylko za 20 proc. deklarowanych dochodów i nie więcej niż 2 tys. dol. miesięcznie - poinformowały władze.
Argentyna łagodzi ograniczenia. Dolary... W ciągu ubiegłych 12 miesięcy tamtejsze rezerwy dewizowe spadły o 40 proc., osiągając poziom najniższy od siedmiu lat.
Tagi: argentyna, wypadek samochodowy, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz