Notowania

wybory samorządowe 2014
30.11.2014 22:45

Wyniki wyborów w Słupsku. Robert Biedroń wygrał?

Choć to jeszcze nieoficjalne, dane z 26 na 46 obwodów wskazują na przewagę blisko dwóch tysięcy głosów na korzyść kandydata Twojego Ruchu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Jan Dzban)

1/5

fot: PAP/Jan Dzban

Jego rywal Zbigniew Konwiński dzwonił już z gratulacjami. Choć to jeszcze nieoficjalne wyniki, dane z 26 na 46 obwodów wskazują na przewagę blisko dwóch tysięcy głosów na korzyść kandydata Twojego Ruchu.

On sam powiedział w rozmowie z reporterem Radia Koszalin, że otrzymał już gratulacje od kontrkandydata. _ - Na pewno te gratulacje były szczere i bardzo to doceniam. _- powiedział Biedroń.

Nieoficjalny zwycięzca wyborów prezydenckich ma nadzieję, że Zbigniew Konwiński dołączy do współpracy przy zarządzaniu miastem. Jak powiedział Robert Biedroń, docenia on posła Konwińskiego i ma nadzieje na współpracę w zarządzaniu miastem.

_ - Nie wyobrażam sobie tej prezydentury bez współpracy z posłem Zbigniewem Konwińskim _- dodał sondażowy zwycięzca wyborów w Słupsku.

Biedroń ma 38 lat, jest posłem Twojego Ruchu. Do rady miejskiej w Słupsku jego komitet wprowadził tylko dwóch radnych. W pierwszej turze obu kandydatów dzieliło ponad 2 tysiące głosów.

Czytaj więcej w Money.pl
Około 23. PKW poda informację... czy system informatyczny działa - _ Jesteśmy optymistami, że tym razem nie zawiedzie _- powiedział sędzia Włodzimierz Ryms z Państwowej Komisji Wyborczej.
Jarosław Kaczyński komentuje wyniki wyborów - _ Musimy ciężko pracować bo praca przynosi efekty _ - powiedział Jarosław Kaczyński.
Ewa Kopacz krytykuje opozycję za "złą aurę" Na wieczorze wyborczym w sztabie Hanny Gronkiewicz-Waltz dziękowała za poparcie.
Tagi: wybory samorządowe 2014, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz