Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wyniki wyborów samorządowych 2014. Eksperci są w szoku

0
Podziel się:

Zdaniem doktora Bartłomieja Biskupa głębokiej refleksji potrzebuje szczególnie SLD.

Wyniki wyborów samorządowych 2014. Eksperci są w szoku
(PAP/Paweł Supernak)
bFeXzbKd

- _ To zaskakujący wynik, wydawało się, że to PO zwycięży _ - tak eksperci goszczący na antenach Polskiego Radia komentują zwycięstwo PiS-u w sondażu exit-polls po zakończeniu głosowania. Drugie miejsce przepadło PO, trzecie PSL, a czwarte-SLD.

Tak, jak Jarosław Kaczyński sprawiał wrażenie zwycięstwem swojej partii, tak zaskoczenia nie kryli eksperci. Profesor Henryk Domański mówił w radiowej Jedynce, że przed wyborami nic nie wskazywało na zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości.

- _ Ludzie którzy interesują się polityką byli pod wrażeniem wyprawy do Madrytu, co powinno osłabić notowania PiS, tymczasem wynik jest zaskakujący _ - powiedział. Po opublikowaniu sondażu IPSOS zaczęło się szukanie winnych w partiach, którym się nie powiodło.

bFeXzbKf

Zdaniem gościa Polskiego Radia 24 dr Bartłomieja Biskupa głębokiej refleksji potrzebuje szczególnie SLD. - _ Sojusz musi się zastanowić co dalej robić w Polsce _ - przyznał. Pierwsze cząstkowe wyniki wyborów PKW opublikuje po godzinie 2.

Czytaj więcej w Money.pl
Sprawdź, kto został prezydentem, a kto powalczy w drugiej turze Polacy wybierali dzisiaj 106 prezydentów miast. Zobacz, jak według badania IPSOS rozłożyły się głosy w największych miastach.
Wyniki wyborów samorządowych 2014. Internauci są bezlitośni. Pierwsze powyborcze memy Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory samorządowe do sejmików wojewódzkich - wynika z badania IPSOS. To pierwsze zwycięstwo partii Jarosława Kaczyńskiego od 9 lat. Internauci zareagowali natychmiastowo. Najbardziej oberwało się przegranej Platformie Obywatelskiej. Zobacz pierwsze memy.
Jarosław Kaczyński grozi Platformie: Wybory prezydenckie też wygramy _ - Andrzej Duda zwycięży _ - podkreślał prezes Prawa i Sprawiedliwości zaraz po ogłoszeniu sondażowych wyników.
bFeXzbKG
KOMENTARZE
(0)