Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wyniki drugiej tury wyborów. Premier komentuje

Na wieczorze wyborczym w sztabie Hanny Gronkiewicz-Waltz dziękowała za poparcie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

Ewa Kopacz cieszy się ze zwycięstwa kandydatów Platformy Obywatelskiej w Warszawie i innych dużych miastach. Na wieczorze wyborczym w sztabie Hanny Gronkiewicz-Waltz dziękowała za poparcie.

- _ Gdańsk, Wrocław, ale przede wszystkim Warszawa i Poznań - tam zwyciężyła Platforma. Dajcie im podziękowanie brawami dla tych wszystkich, którzy ciężko pracowali w kampanii _ - apelowała do zebranych w sztabie PO.

Ewa Kopacz mówiła, że druga tura wyborów to zwycięstwo nie tylko Platformy: - _ Chciałam podziękować wszystkim tym, którzy poszli na wybory. W Polsce wygrała demokracja - _powiedziała.

- _ Myślę że będzie więcej takich zwycięstw w całej Polsce - dodała. - Dzisiaj to była walka o Polskę, o polską demokrację, która zwyciężyła. Ludzie poszli na wybory, mimo że aura była zła. Dawali ją opozycjoniści, ale ciesze się, że Polacy postawili na rzetelność. _

Czytaj więcej w Money.pl
Wyniki II tury wyborów na prezydentów miast Pracownia badawcza Ipsos chwilę po zamknięciu lokali wyborczych podała sondażowe wyniki zbierane na zlecenie TVP, TVN24 i Polsatu News.
Plaga nieważnych głosów w wyborach W całym kraju, wyborcy oddali prawie 18 procent nieważnych głosów. To o ponad 5 punktów procentowych więcej niż cztery lata temu.
Demonstracje pod siedzibą PKW? Policja w gotowości Państwowa Komisja Wyborcza zabezpiecza się przed ewentualną demonstracją przed jej siedzibą w Warszawie. Wewnątrz są funkcjonariusze BOR-u.
Tagi: wyniki wyborów samorządowych 2014, wybory samorządowe 2014, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz