Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zaginięcie boeinga
07.04.2014 07:08

Wykryto sygnały skrzynek zaginionego Boeinga?

Okręt Tarcza Oceanu zarejestrował sygnał dwukrotnie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Australijski okręt wojenny wykrył sygnały, przypominające te emitowane z czarnych skrzynek samolotu.

Może to być nowy trop w poszukiwaniach zaginionego boeinga MH370 malezyjskich linii lotniczych. Poinformował o tym Angus Houston, były australijski minister obrony, który przewodniczy komisji, badającej sprawę. Okręt _ Tarcza Oceanu _ zarejestrował sygnał dwukrotnie.

Samolot zaginął bez wieści ponad 4 tygodnie temu. Władze Malezji rozpoczęły śledztwo w sprawie lotu MH370, w którym mają brać udział udział międzynarodowi eksperci.

Według premiera Malezji, samolot spadł do Oceanu Indyjskiego i żadna z 239 osób na pokładzie nie przeżyła. Ciągle nie wiadomo, dlaczego piloci, którzy mieli lecieć z Kuala Lumpur do Pekinu, zboczyli z kursu.

Czytaj więcej w Money.pl
Po katastrofie ruszyły wypłaty odszkodowań Wypłaty rozpoczęto po tym, jak malezyjski premier ogłosił, że wszyscy pasażerowie boeinga malezyjskich linii lotniczych zginęli w katastrofie.
Poszukiwania samolotu znowu wstrzymane Malezyjski minister transportu Hishammuddin Hussein poinformował wczoraj, że na nowych zdjęciach satelitarnych widać 122 obiekty, które mogą się okazać szczątkami zaginionego 8 marca Boeinga 777 Malaysia Airlines.
Chiny też poszukują zaginionego Boeinga 777 Chińskie służby będą przeszukiwać swoje terytorium - poinformował ambasador Chin w Malezji, cytowany przez agencję Xinhua.
Tagi: zaginięcie boeinga, malezja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz