Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wybuch w Wołgogradzie. Putin polecił znalezienie winnych

0
Podziel się:

W Rosji pojawiły się głosy, aby przywrócić stosowanie wobec terrorystów kary śmierci.

Wybuch w Wołgogradzie. Putin polecił znalezienie winnych
(PAP/EPA/ALEXEY NIKOLSKY / RIA NOVOSTI)

Prezydent Władimir Putin polecił schwytanie i ukaranie organizatorów aktu terrorystycznego w Wołgogradzie na południu Rosji. W zamachu zginęło 16 ludzi, w tym osoba, która dokonała samobójczego zamachu.
Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow poinformował, że prezydent Putin otrzymuje na bieżąco informacje dotyczące wybuchu na dworcu kolejowym w Wołgogradzie. - _ Prezydent już wydał niezbędne polecenia odnośnie organizacji pomocy dla rannych _ - powiedział Pieskow.

Nadal nie wiadomo, kto zorganizował i przeprowadził akt terrorystyczny. Początkowo informowano, że aktu samobójczego dokonała kobieta pochodząca z Dagestanu, związana z miejscowymi rebeliantami. Natomiast według jednej z rosyjskich agencji prasowych, za wybuchem stoi mężczyzna, który materiały wybuchowe przenosił w plecaku.

W Rosji pojawiły się głosy, aby przywrócić stosowanie wobec terrorystów kary śmierci.

Czytaj więcej w Money.pl
W wybuchu samochodu zginęło 3 policjantów W samochodzie marki Wołga zginęło w wybuchu trzech policjantów, a dwóch zostało rannych. Policja ewakuowała ludzi z pobliskich domów.
Planował zamach bombowy na lotnisku Amerykańska policja poinformowała o zatrzymaniu wczoraj mężczyzny, który planował na lotnisku w Wichita w stanie Kansas (w centrum USA) zdetonować samochód-pułapkę.
Ukradli materiały radioaktywne? Wpadli Osoby, które weszły w kontakt z radioaktywną substancją, mogły zostać napromieniowane śmiertelną dawką.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)