Notowania

wybuch bomby
12.11.2012 11:08

Wybuch bomby pod siedzibą KGB na Białorusi

Z informacji KGB wynika, że bomba była prymitywnym pirotechnicznym ładunkiem wybuchowym domowej roboty.

Podziel się
Dodaj komentarz
(selensergen/iStockphoto)

*Niewielka bomba wybuchła w pobliżu siedziby KGB w Witebsku, na północnym-wschodzie Białorusi. Komitet Bezpieczeństwa Państwowego, czyli KGB, poinformował oficjalnie, że wskutek eksplozji uszkodzone zostały dwa okna w budynku administracyjnym. *

Wybuch nastąpił wczoraj przed godziną dziewiętnastą. Z informacji KGB wynika, że bomba była prymitywnym pirotechnicznym ładunkiem wybuchowym domowej roboty, uruchomionym przez podpalenie.

W Witebsku zatrzymano już trzy osoby, które mogą mieć związek ze zdarzeniem. Jednym z zatrzymanych ma być mężczyzna wyglądający na chorego psychicznie, który miał wcześniej dzwonić do miejscowego KGB z _ nietaktownymi _ wypowiedziami pod adresem organów władz.

Wszczęte zostało postępowanie karne z artykułu _ chuligaństwo _. Na miejscu pracuje operacyjno-śledcza grupa specjalistów.

Czytaj więcej w Money.pl
Białoruskie KGB przy granicy z Polską Zamaskowaną kryjówkę znaleźli funkcjonariusze oddziału antyterrorystycznego KGB.
Wezwali do zeznań w sprawie desantu misiów KGB proponuje Szwedom, którzy uczestniczyli w akcji zrzucenia nad Białorusią pluszaków z apelami o wolność słowa, przyjazd do Mińska.
Wybuchy i ślady krwii na granicy z Polską W pobliżu widoczne są osmalone drzewa oraz porozrzucane kawałki ubrań i nadpalonych banknotów dolarowych.
Tagi: wybuch bomby, białoruś, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz