Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wybory prezydenta Warszawy. Gronkiewicz-Waltz potwierdziła kandydaturę

0
Podziel się:

- Zawsze może być jakiś czarny koń, ale ja będę walczyła o to, żeby wygrać.

Wybory prezydenta Warszawy. Gronkiewicz-Waltz potwierdziła kandydaturę
(Krystian Dobuszynski/REPORTER)

Obecna prezydent Warszawy zapowiada walkę o trzecią kadencję na stanowisku. Hanna Gronkiewicz-Waltz potwierdziła w TVN24 chęć swojego startu w wyborach samorządowych.

-_ Zawsze może być jakiś czarny koń, ale ja będę walczyła o to, żeby wygrać. Jest decyzja o starcie w wyborach. Tak uważam, że jeszcze na trzecią kadencję i ten nowy budżet Unii Europejskiej trzeba dobrze wykorzystać, tak samo jak w tej kadencji _- powiedziała Gronkiewicz-Waltz.

Jak dotąd, główne partie - poza SLD - nie ujawniały kto z ich ramienia będzie kandydował na prezydenta Warszawy. Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/71/m204615.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/prezydent;abchazji;nie;jest;w;stanie;pelnic;urzedu;wyznaczono;date;wyborow,0,0,1552384.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Prezydent nie jest w stanie pełnić urzędu - _ Prosiliśmy prezydenta, by ustąpił. Zdecydowaliśmy się po prostu na przeprowadzenie nowych wyborów _ - powiedział deputowany opozycji Besłan Butba.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/251/m20475.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pis;przygotowuje;protest;wyborczy,237,0,1551597.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) PiS przygotowuje protest wyborczy Wszystkie "wydarzenia", do których doszło podczas głosowania zostaną zebrane w specjalnym raporcie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/162/m308898.jpg ) ] (http://zmieniacunie.money.pl/wyniki;wyborow;do;parlamentu;europejskiego;oto;lista;polskich;europoslow,159,0,1547423.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Oto wstępna lista polskich europosłów Poznaj 51 posłów, którzy - zdaniem pracowni IPSOS - będą reprezentować nasz kraj w Brukseli.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)