Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory do europarlamentu
14.01.2014 21:17

Wybory do Europarlamentu. "Nie dostałem propozycji kandydowania"

Były przewodniczący Polskiego Stronnictwa Ludowego i wicepremier, a teraz szef Ochotniczych Straży Pożarnych nie wystartuje w wyborach do europarlamentu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Były przewodniczący Polskiego Stronnictwa Ludowego i wicepremier, a teraz szef Ochotniczych Straży Pożarnych nie wystartuje w wyborach do europarlamentu, bo władze partii nie zaproponowały mu miejsca na liście.

- Nikomu nie odmówiłem kandydowania - zaznaczał Waldemar Pawlak w Krakowie, podczas uroczystości oddania nowych wozów dla małopolskich strażaków. _ Nie było takiej propozycji. Trzeba wziąć pod uwagę, że na Mazowszu kandyduje Jarosław Kalinowski _ - mówił Waldemar Pawlak i ucinał dyskusję z reporterem IAR. - _ Lepiej zajmijmy się wozami strażackimi i tą uroczystością _. Nie chciał tez odpowiadać na pytanie czy zamierza wystartować w następnych wyborach na szefa PSL.

Z Mazowsza z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego, oprócz Jarosława Kalinowskiego w wyborach do Parlamentu Europejskiego wystartują: Adam Struzik i Marek Sawicki. Zamiast przewidywanego Waldemara Pawlaka na liście znalazł się rzecznik partii Krzysztof Kosiński.

Czytaj więcej w Money.pl
Polaków czekają bardzo ważne wybory. Już w... Konstytucjonaliści zwracają uwagę na skomplikowaną ordynację, niską frekwencję w minionych wyborach do PE, która może wynikać z niewiedzy o ich znaczeniu.
Ofensywa przedwyborcza PSL. Co planują? Prorodzinne zmiany w systemie podatkowym i cykl debat o kształcie zjednoczonej Europy. Tym PSL chce podbić serca wyborców.
Co Leszek Miller obiecał związkowcom? - _ Uważam, że taka partia polityczna jak partia lewicowa, nie powinna przechodzić obojętnie obok takich wydarzeń, jakim jest protest wszystkich central związkowych _ - zapewnia szef partii.
Tagi: wybory do europarlamentu, psl, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz