Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
praca sądów
13.11.2012 18:58

Wrocław: Zarzuty dla nożownika ws. śmierci 17-latka

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek nad ranem. Od ciosów zadanych nożem zginął 17-latek; jego kolega trafił do szpitala.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

Zarzuty zabójstwa oraz uszkodzenia ciała postawiła dzisiaj wrocławska prokuratura mężczyźnie, który śmiertelnie ranił nożem 17-latka i ranił drugiego nastolatka na jednej z ulic wrocławskiego osiedla Różanka.

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek nad ranem. Od ciosów zadanych nożem zginął 17-latek; jego kolega trafił do szpitala.

29-letni mężczyzna w poniedziałek sam zgłosił się do prokuratury. _ - Z jego wyjaśnień wynika, że zadał on ciosy nożem, ponieważ został zaatakowany przez pokrzywdzonych _ - powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu Małgorzata Klaus.

Dziś prokurator postawił mężczyźnie zarzuty zabójstwa z zamiarem ewentualnym oraz uszkodzenia ciała. O środkach zapobiegawczych ma zdecydować w środę. Mężczyźnie grozi nie mniej niż osiem lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Zabiła córkę i wnuczkę, jest niepoczytalna? Kobieta przyznała się do winy, wskazała także narzędzie zbrodni - nogę od stołu.
Korupcja w policji. Sąd uniewinnił 10 policjantów Chodzi o policjantów, którzy w cywilu konwojowali tiry łódzkiej firmy transportowej.
Fryzjer i sędziowie na ławie oskarżonych Przed wrocławskim sądem okręgowym rozpoczął się w środę kolejny proces w sprawie korupcji w polskiej piłce nożnej.
Tagi: praca sądów, wrocław, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz