Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wrak tu-154m
21.12.2012 08:14

Wrak Tupolewa. Rządzącym się odmieniło

Inicjatywa szefa MSZ powinna mieć miejsce, ale nie teraz - uważa Joachim Brudziński.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Jan Bielecki/East News)

*Poseł PiS Joachim Brudziński uważa, że inicjatywa szefa MSZ Radosława Sikorskiego jest spóźniona. *

Gość Sygnałów Dnia mówił komentując apel Sikorskiego, by sprawa wraku była postawiona na szczycie Unia - Rosja, że to zmiana w dotychczasowym sposobie działania polskiego rządu.

_ - Rządzącym się coś odmieniło _ - mówił dodając, że gdy przedstawiciele PiS chcieli zainteresować w USA sprawą katastrofy, słyszeli z rządu o _ zdradzie narodwej _ .
Inicjatywa szefa MSZ-tu powinna mieć miejsce, ale nie teraz - mówił Brudziński.

- _ Powinien to zrobić na drugi dzień po tej katastrofie czy w parę minut po tej katastrofie a nie 32 miesiące później. Jak się zorientowali, że opinia publiczna nie kupuje kłamstw pani Anodiny powielonych później przez raport Millera, to się Sikorski zradykalizował _ - uważa Brudziński.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI JOACHIMA BRUDZIŃSKIEGO:

Tego, by na szczycie pojawił się temat zwrotu wraku Tupolewa, który rozbił się pod Smoleńskiem, chciał minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. Prosił o pomoc szefową unijnej dyplomacji Catherine Ashton. Dyplomaci w Brukseli powtarzają tylko, że prośba została przyjęta do wiadomości.

Czytaj więcej w Money.pl
Tak Sikorski skomentował słowa Putina Prezydent Rosji odpowiedział dziś na pytania dotyczące zwrotu TU-154M. Polski MSZ ujawnia, co zamierza zrobić.
Próbki z wraku Tu-154M dziś w Polsce? Szef MSZ Radosław Sikorski rozmawiał w Brukseli z szefem rosyjskiej dyplomacji Siergiejem Ławrowem na temat powrotu do Polski wraku Tu-154M.
Zwrot wraku Tu-154 "ważny dla reputacji Rosji" Zapis rozmowy ukazał się dziś na stronie internetowej Interfaxu. Dzień wcześniej Sikorski rozmawiał w Moskwie o zwrocie wraku z ministrem spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej Siergiejem Ławrowem.
Tagi: wrak tu-154m, radosław sikorski, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz