Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
amerykanin
06.06.2014 07:41

Władze Korei Północnej zatrzymały kolejnego Amerykanina

Władze prowadzą śledztwo w sprawie Amerykanina, który przyjechał do Korei Północnej i dopuścił się bezprawnych działań.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Senior Airman Jeffrey Allen<br>/CC/UNC - CFC - USFK)

Władze Korei Północnej zatrzymały w połowie maja kolejnego obywatela USA - poinformowała japońska agencja prasowa Kyodo powołując się na źródła dyplomatyczne. Wiadomość potwierdziła północnokoreańska agencja prasowa KCNA.

Według tych źródeł Amerykanin był członkiem grupy turystów i został zatrzymany w momencie, w którym chciał opuścić Koreę Północną. KCNA podała, że władze prowadzą śledztwo w sprawie Amerykanina, który przyjechał do Korei Północnej i dopuścił się _ bezprawnych działań _.

W Korei Północnej przetrzymywanych jest obecnie dwóch innych obywateli USA: Matthew Todd Miller, który organizował prywatną wycieczkę po tym kraju za pośrednictwem amerykańskiego biura podróży oraz misjonarz Kenneth Bae, Amerykanin pochodzenia koreańskiego skazany w 2012 r. na 15 lat obozu pracy za _ działalność wywrotową _.

Czytaj więcej w Money.pl
Stany boją się Korei. Jak ochronią Południe? Dowódca amerykańskich wojsk w Korei Południowej zlecił instalację zaawansowanego systemu obrony przeciwrakietowej.
Będą szpiegować ten reżim. Sprawdź, kto Ministrowie obrony Stanów Zjednoczonych, Japonii i Korei Południowej porozumieli się dziś w sprawie konieczności wymiany informacji wywiadowczych na temat działań Korei Północnej.
Losy porwanych Japończyków wciąż nieznany Spośród wszystkich przypadków porwań, sprawa Megumi Yokoty odbiła się w Japonii szczególnie głośnym echem ze względu na młody wiek dziewczyny
Tagi: amerykanin, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz