Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Władimir Putin i Angela Merkel porozumieli się w sprawie samolotu

0
Podziel się

Kanclerz Niemiec zaapelowała do prezydenta Rosji, aby użył swych wpływów na prorosyjskich separatystów w celu osiągnięcia zawieszenia broni na Ukrainie.

Władimir Putin i Angela Merkel porozumieli się w sprawie samolotu
(kremlin.ru/CC/Wikipedia)
bEaabbeJ

Kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent Rosji Władimir Putin uzgodnili, że katastrofę samolotu malezyjskiego na Ukrainie winno wyjaśnić międzynarodowe, niezależne śledztwo prowadzone przez Międzynarodową Organizację Lotnictwa Cywilnego (ICAO).

_ Ustalono, że międzynarodowa, niezależna komisja pod kierownictwem Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego (ICAO) powinna mieć szybki dostęp do miejsca katastrofy samolotu malezyjskich linii lotniczych we wschodniej części Ukrainy, aby wyjaśnić okoliczności upadku samolotu _ - głosi oświadczenie niemieckiego rządu.

Kanclerz Merkel zaapelowała w rozmowie telefonicznej do prezydenta Rosji Władimira Putina, aby użył swych wpływów na prorosyjskich separatystów w celu osiągnięcia zawieszenia broni na Ukrainie. Politycy uzgodnili też, że konieczne jest szybkie spotkanie grupy kontaktowej (OBWE, Rosja i Ukraina), aby uzyskać rozejm we wschodniej części Ukrainy.

bEaabbeL
Czytaj więcej w Money.pl
Nie tylko Rosja przekonuje, że winni zestrzelenia samolotu są Ukraińcy Oni jednoznacznie oskarżają za to, co się stało, Stany Zjednoczone i pozostałe państwa NATO.
Ratownicy pracują pod lufami karabinów _ Terroryści prowadzą także poszukiwania dużych samochodów transportowych, by wywieźć szczątki samolotu do Rosji _ - alarmuje Kijów.
Zginęło ponad 100 ekspertów. Ponury kongres W hołdzie naszym kolegom, którzy byli oddani walce z HIV/AIDS, spotkanie odbędzie się, tak jak planowano - ogłosili organizatorzy.
bEaabbfm
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)