Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wielka Brytania: Wybuch w luksusowym hotelu, jest wielu rannych

0
Podziel się:

Ewakuowano wszystkich gości i personel.

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne (RachelH_/CC/Flickr)
bFeWXZOt

Do silnej eksplozji - prawdopodobnie gazu - doszło dziś w nocy w pięciogwiazdkowym hotelu Churchill Hyatt Regency w centrum Londynu. Jak podały brytyjskie media, rannych zostało co najmniej 14 osób.

Aktualizacja 11:26

Pięcioro rannych trafiło do szpitala, dziewięcioro opatrzono na miejscu.12 z nich to pracownicy. Straż pożarna poinformowała, że ewakuowano wszystkich gości i personel hotelu - w sumie około 500 osób, dla których trzeba było znaleźć zastępcze hotele. Życie żadnego z rannych nie jest zagrożone.

bFeWXZOv

Wybuch, do którego - według stacji BBC - doszło w kuchni znajdującej się w piwnicy, poważnie uszkodził część budynku. Skala zniszczeń nie jest jednak jeszcze w pełni znana. Na miejscu pracowało 80 strażaków.

Świadkowie mówią też o wysadzonych oknach i metalowej bramie do podziemnego garażu, a nawet wyrwie w ścianie zewnętrznej budynku. Uszkodzenia oceniają dziś eksperci budowlani.

Czytaj więcej w Money.pl
Ponad tysiąc uwięzionych pasażerów. Gdzie? Tysiąc trzystu pasażerów pociągów Eurostar zostało zablokowanych w dwóch składach jadących z Londynu do Paryża i Brukseli.
Polityk UKIP wygrał wybory uzupełniające Według ostatecznych wyników, reprezentujący UKIP Mark Reckless zdobył ponad 42 proc. oddanych głosów.
Protesty w Wlk. Brytanii. Studenci nie chcą... W pobliżu placu przed parlamentem policję obrzucono różnymi przedmiotami i zerwano barierki ochronne. Dwie osoby zostały zatrzymane.
bFeWXZOW
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)