Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wenezuela
23.10.2013 07:03

Wenezuela: Ofiary śmiertelne starć w zakładzie karnym

Walczące z sobą grupy uzbrojone były w broń palną i noże.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AP/Fotolink/East News)

Sześciu więźniów zginęło w starciach, jakie wybuchły w zakładzie karnym na południu Wenezueli między rywalizującymi ze sobą grupami więźniów - poinformowały lokalne media.

Do starć doszło w więzieniu w miejscowości Puerto Ayacucho w stanie Amazonas. Według świadków, walczące z sobą grupy uzbrojone były w broń palną i noże.

Zaledwie przed miesiącem w bitwie między więziennymi gangami w zakładzie karnym Sabaneta na zachodzie kraju zginęło 16 osób. Po przywróceniu spokoju strażnicy znaleźli w więzieniu ponad 100 sztuk broni palnej.

Czytaj więcej w Money.pl
Dyplomaci mają 48 h na opuszczenie USA Wczoraj wieczorem Departament Stanu USA ogłosił decyzję o wydaleniu wenezuelskich dyplomatów z konsulatu w Houston.
USA odrzucają oskarżenia Wenezueli Rząd Wenezueli kilkakroć ogłaszał publicznie te oskarżenia pod adresem Stanów Zjednoczonych oraz ich obywateli, ale nie przedstawił żadnego dowodu na ich poparcie - powiedział rzecznik departamentu stanu USA.
Ostre oskarżenia przeciwko Obamie Wenezuelski prezydent ogłosił, że odwołał swój udział w Zgromadzeniu Ogólnym NZ w Nowym Jorku, ze względu na możliwość zamachu, za rzekomą wiedzą rządu USA.
Tagi: wenezuela, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz