Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wenezuela: Hugo Chavez w stabilnym, ale delikatnym stanie

0
Podziel się:

Prezydent Wenezueli Hugo Chavez, który trzy tygodnie temu przeszedł na Kubie operację usunięcia nowotworu, jest w stabilnym, ale delikatnym stanie.

Wenezuela: Hugo Chavez w stabilnym, ale delikatnym stanie
(ec.europa.eu)

Prezydent Wenezueli Hugo Chavez, który trzy tygodnie temu przeszedł na Kubie operację usunięcia nowotworu, jest w _ stabilnym _, ale _ delikatnym _ stanie - napisał wczoraj na Twitterze wenezuelski minister nauki i technologii Jorge Arreaza Montserrat.

Minister powołał się na lekarzy, którzy opiekują się Chavezem.

Wiceprezydent Wenezueli Nicolas Maduro, którego 58-letni Hugo Chavez przed operacją wyznaczył na swojego ewentualnego następcę, w niedzielę ogłosił, że stan zdrowia szefa państwa pogorszył się. Poinformował, że prezydent doznał _ nowych komplikacji _ po infekcji dróg oddechowych.

Chavez, wybrany na trzecią kadencję w październiku 2012 roku, 10 stycznia br. ma zostać zaprzysiężony. W ostatnich dniach władze wspominały o ewentualnym przesunięciu uroczystości.

Czytaj więcej w Money.pl
Chavez w śpiączce. Odłączą go od aparatury? Operację 11 grudnia przeprowadzili rosyjscy lekarze, przy asyście kubańskich specjalistów.
Prezydent odzyskał "pełnię sił intelektualnych" Prezydent Wenezueli wraca do siebie po przebytej niedawno na Kubie sześciogodzinnej operacji usunięcia tkanek zaatakowanych przez nowotwór.
Prezydent postanowił leczyć się na Kubie U 58-letniego obecnie Chaveza zdiagnozowano w czerwcu ubiegłego roku raka bliżej niesprecyzowanego narządu.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)