Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wciąż bez śladów zaginionego samolotu

0
Podziel się:

W poszukiwaniach bierze udział w sumie ponad 70 statków, samolotów i śmigłowców z 9 państw.

Wciąż bez śladów zaginionego samolotu
(PAP/EPA)

Trzecia doba poszukiwań i żadnych śladów katastrofy Boeinga 777. Poinformowały o tym malezyjskie władze. Zdementowano wszelkie wcześniejsze informacje dotyczące odnalezienia rzekomych części zaginionej maszyny.

Poszukiwania prowadzone są na obszarze wpromieniu 50 mil morskich od miejsca, gdzie po raz ostatni zaginiony Boeing widziany był na radarach. W operacji bierze udział w sumie ponad 70 statków, samolotów i śmigłowców z 9 państw. Poszukiwania na razie nie przyniosły rezultatów.

_ Nie znaleźliśmy niczego, co pochodziłoby z zaginionej maszyny. Intensyfikujemy poszukiwania _ - powiedział szef malezyjskiego Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Azharuddin Abdul Rahman potwierdził też, że 5-ciu pasażerów lotu MH370, którzy przeszli przez odprawę, nie pojawiło się na pokładzie maszyny. Ich bagaże - zgodnie z prawem lotniczym - usunięto jednak z pokładu. Poinformowano też, że bagaże te nie zawierały żadnych zakazanych przedmiotów lub substancji.

Czytaj więcej w Money.pl
Rozbił się samolot wojskowy. 11 zabitych Do katastrofy doszło w nocy w regionie Grombalia, 40 km na południe od stolicy Tunezji, Tunisu.
Bomba w butach? Nowy sposób terrorystów Amerykańskie ministerstwo bezpieczeństwa narodowego ostrzegło linie lotnicze przed terrorystami, mogącymi próbować wniesienia na pokład samolotów materiałów wybuchowych ukrytych w obuwiu.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)