Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
walka z narkotykami
01.11.2012 11:30

Walka z narkotykami. Radioaktywne znalezisko w Moskwie

Rosyjska policja antynarkotykowa zarekwirowała materiały radioaktywne, głównie pluton, podczas akcji w nielegalnym laboratorium w Moskwie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Anosmia/CC BY 2.0/Flickr)

*Rosyjska policja antynarkotykowa zarekwirowała materiały radioaktywne, głównie pluton, podczas akcji w nielegalnym laboratorium w Moskwie, w którym produkowano amfetaminę - ogłosiła rzeczniczka Federalnej Służby Kontroli Narkotyków. *

Cytowana przez agencją AFP rzeczniczka nie poinformowała, skąd pochodził pluton. Podkreśliła, że policja w przyszłym tygodniu ujawni szczegóły operacji antynarkotykowej.

Według rosyjskich agencji podczas akcji przeprowadzonej przez policję antynarkotykową i Federalną Służbę Bezpieczeństwa (FSB) przejęto też pojemniki z radioaktywną ziemią, pochodzącą najpewniej z Czarnobyla.

W wyniku operacji zatrzymano kilka osób. Policja nie wyklucza, że mogą być one powiązane z organizacjami terrorystycznymi - pisze agencja Interfax.

Czytaj więcej w Money.pl
Wyrzucają policjantów z pracy za narkotyki Premier Dmitrij Miedwiediew zaproponował niedawno wprowadzenie badań także dla uczniów petersburskich szkół.
Policjanci zamordowali kolegę. 77 ciosów Funkcjonariusze ciało ukryli w lesie, a samochód BMW-530 przyprowadzili do Moskwy, żeby go sprzedać.
Tagi: walka z narkotykami, narkotyki, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz