Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Walka z narkotykami. Policja zarekwirowała 8 kg marihuany, 3 osoby aresztowane

0
Podziel się:

Aresztowani to mężczyźni w wieku 26-30 lat, którym został postawiony zarzut przemytu narkotyków.

Walka z narkotykami. Policja zarekwirowała 8 kg marihuany, 3 osoby aresztowane
(filo/iStockphoto)

Osiem kg marihuany zarekwirowała dolnośląska policja w gospodarstwie rolnym pod Polkowicami (Dolnośląskie). Narkotyk przyjechał do Polski z Holandii. Sąd aresztował już trzech mężczyzn zatrzymanych przez policję. Grozi im do 15 lat więzienia.

Jak poinformował Paweł Petrykowski, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, aresztowani to mężczyźni w wieku 26-30 lat, którym został postawiony zarzut przemytu narkotyków oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Dwóch przemytników oraz osoba, która ukrywała marihuanę u siebie, zostało aresztowanych na trzy miesiące - dodał rzecznik.

Marihuana przyjechała do Polski z Holandii. Jej wartość jest szacowana na ok. 250 tys. zł. Ukryta była w gospodarstwie rolnym w specjalnym schowku w stropie budynku.

Czytaj więcej o marihuanie w Money.pl
Wicemarszałek broni palących marihuanę Wanda Nowicka uważa, że przykład Kory pokazuje absurdy ustawy antynarkotykowej.
Masowo zażywają marihuanę. To już epidemia Rosyjskie władze zaniepokojone szerzeniem się spice'ów - syntetycznych narkotyków, nazywanych również dizajnerskimi.
Nie chce się im zajmować wybrykiem Palikota Zdaniem prokuratury nie ma wystarczająco dużo poszlak skłaniających do wszczęcia postępowania.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)