Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Walka z narkotykami. Na imprezowiczów czekała policja, pomogła im stewardesa

0
Podziel się

Tanie australijskie linie lotnicze Jetstar przeprosiły już za zachowanie swojej pracowniczki.

Zdarzenie sprowokowała stewardesa linii lotniczych Jetstar
Zdarzenie sprowokowała stewardesa linii lotniczych Jetstar (YSSYguy/CC BY-SA 3.0/wikimedia commons)
bEiRORpN

Tanie australijskie linie lotnicze Jetstar przeprosiły dziś za zachowanie jednej ze stewardes, która poradziła pasażerom wracającym z popularnego festiwalu muzycznego na wschodzie kraju, by pozbyli się w toalecie _ tego, czego nie powinni przewozić _.

Stewardesa powiedziała osobom lecącym z miasta Gold Coast na wschodzie kraju do Sydney, że psy policyjne i kontrolerzy sanitarni są w trybie gotowości na lotnisku. Według mediów po tym ostrzeżeniu wielu pasażerów popędziło do toalet, by pozbyć się zakazanego towaru. Nie jest jasne, kiedy doszło do incydentu.

Wśród pasażerów były osoby wracające z festiwalu muzycznego o nazwie Splendour in the Grass, największej tego typu zimowej imprezy w Australii. W tym roku festiwal trwał od 25 do 27 lipca. Odbywa się on niedaleko turystycznej miejscowości Byron Bay, ok. godziny jazdy samochodem na południe od Gold Coast. W imprezie co roku bierze udział ok. 30 tys. fanów muzyki indie rock. W tym roku na festiwalu zagrały takie gwiazdy jak Outkast, Lily Allen i Interpol.

bEiRORpP

Jetstar skrytykował zachowanie stewardesy, która przez głośniki poinformowała pasażerów o _ zagrożeniu _. Według linii kobieta mówiąc o surowych przepisach dotyczących kwarantanny w Australii, które uniemożliwiają przewożenie z jednego stanu do drugiego niektórych roślin i owoców, posunęła się za daleko.

_ - Nasze procedury pozwalają personelowi pokładowemu na informowanie o kwarantannie przez głośniki i w tym przypadku członek załogi postanowił tak zrobić _ - napisało Jetstar w oświadczeniu. Jednak stewardesa _ źle dobrała słowa _, a jej zachowanie _ jest wyraźnie sprzeczne z normami zawodowymi, których oczekujemy od naszego zespołu _ - dodał przewoźnik.

Czytaj więcej w Money.pl
Policjanci oskarżeni o podrzucenie narkotyków Akt oskarżenia skierowała do sądu Prokuratura Okręgowa w Białymstoku.
Sąd pozwolił chorym na uprawę marihuany W wyjątkowych przypadkach chronicznie chorzy będą mogli uprawiać konopie indyjskie w domu, jeśli brak innego skutecznego lekarstwa.
Papież mówi nie narkotykom. Dlaczego? Taki apel wygłosił papież Franciszek, przyjmując w Watykanie uczestników 31. posiedzenia International Drug Enforcement Conference, które odbyło się w Rzymie.
bEiRORqq
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)