Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
lech wałęsa
28.03.2012 07:24

Wałęsa napisał list otwarty. "Z bólem przyjmuję oszczerstwa"

Były prezydent jest oburzony i zniesmaczony tym, co robią media kontrolowane przez ojca dyrektora.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AGENCJA SE/EAST NEWS)

Były prezydent napisał * *wczoraj wieczorem * *na swoim blogu, że jest oburzony atakami na niego ze strony_ imperium medialnego ojca Tadeusza Rydzyka _.

_ W ostatnim czasie po raz kolejny pojawiły się wypowiedzi zniesławiające i poniżające zarówno mnie, jak i całą „Solidarność” przez wmawianie opinii publicznej, że miała agenturalne korzenie i powiązania z komunistycznym reżimem _- napisał były prezydent.

Zaznaczył, że jego zdaniem za cynicznymi wypowiedziami stoją pracownicy i poplecznicy ojca dyrektora, którzy pod pozorem pobożności, działają de facto z pobudek biznesowo-politycznych.

_ Rozgłośnia „Radio Maryja”, „Telewizja Trwam” i gazeta „Nasz Dziennik” bez skrupułów wykorzystują ludzi wierzących, zaszczepiając w nich nieufność i podejrzliwość. W istocie - chyba - kryje się za tym wielka pogarda dla ludzi słabo zorientowanych i naiwnych ze strony tych, którzy są bardziej od nich wykształceni i zamożni .Taka jest moja opinia! _ - podkreśił Wałęsa.

Lech Wałęsa uważa, że skutkiem takich _ manipulacji ludźmi przez media są coraz częściej spotykane niechrześcijańskie postawy pełne potępienia i nienawiści w stosunku do ludzi wskazanych palcem przez samego ojca dyrektora _. _ A ostatecznym celem takich działań jest zdobycie głosów popierających jedną partię. _

Były prezydent jest zniesmaczony, oburzony i dotknięty atakami na swoja osobę i przyznaje, że z _ wielkim bólem pogarszającym mój stan zdrowia przyjmuję oszczerstwa pod moim adresem i na temat powstania „Solidarności". _Jego zdaniem przodują w tym niektórzy Redemptoryści, redaktor _ Naszego Dziennika _ Maciej Walaszczyk, wykładowca KUL dr. Mieczysław Ryba, dr. Stanisław Cenckiewicz (współautor książki _ SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografi. _), Ewa Stankiewicz i ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

Były prezydent skrytykował też byłych opozycjonistów m.in. Antoniego Macierewicza i Andrzeja Gwiazdę, których zakwalifikował do kategorii _ oszczerców _, _ których kondycja nigdy już nie pozwoli na obiektywne myślenie. _

Czytaj więcej o ojcu Rydzyku w Money.pl
Ojciec Rydzyk atakuje Annę Grodzką - _ Mężczyzna, który w wieku 56 lat zaczął się robić kobietą _ - mówi o posłance Annie Grodzkiej o. Tadeusz Rydzyk
"Lepiej być moherem niż Tuska frajerem" Demonstranci żądali koncesji dla telewizji z Torunia. Wskazali źródło całego zła.
"Rydzyk jak zły duch. Wyjęty spod prawa" Według Andrzeja Rozenka redemptorysta powinien być zarejestrowany jako lobbysta.
Tagi: lech wałęsa, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz