Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

W centrum Pragi zbyt głośno? Chcą kontrolować artystów

0
Podziel się:

Trochę smutniej będzie w centrum czeskiej Pragi. Władze zabytkowej dzielnicy kontrolować będą wystąpienia ulicznych artystów.

W centrum Pragi zbyt głośno? Chcą kontrolować artystów
(Money.pl/ Maciej Miskiewicz)

Rajcowie centralnej dzielnicy Pragi w trosce o ciszę chcą, aby strażnicy częściej i bardziej zdecydowanie kontrolowali miejsca, w których gromadzą się domorośli artyści.

Pomysłodawcy kontroli twierdzą, że zakłócają oni swoimi występami spokój i porządek publiczny. Zarządzenie ma zdaniem wielu Prażan sens w okolicach szkół, szpitali, kościołów czy cmentarzy. Jednocześnie uważają, że w pozostałych miejscach nikomu przeszkadzać to nie będzie.

Praga ich zdaniem pozbawi się w ten sposób części swego kolorytu z czego najbardziej rozczarowani będą przede wszystkim zagraniczni turyści. Zarządzenie władz nie obejmuje rejonu zabytkowego Mostu Karola i jego okolicy.

Czytaj więcej w Money.pl
Eksplozja w Pradze. Już badają przyczyny W czeskiej Pradze trwają analizy przyczyn wczorajszej silnej eksplozji gazu. Rannych zostało ponad 30 osób w tym jedna ciężko.
Eksplozja w centrum Pragi. Wysadziło budynek Ulica Divadelni, gdzie doszło do wybuchu, jest pokryta gruzami i została odgrodzona przez policję.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)