Notowania

Przejdź na
fbi
08.05.2013 07:12

USA: badania potwierdziły, kto wysłał listy z rycyną

FBI ustaliło, że mężczyzna zamówił za pośrednictwem internetowego portalu aukcyjnego eBay nasiona rącznika, z których wytwarza się trującą rycynę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Polaris/East News)

*Badania potwierdziły obecność rycyny na przedmiotach znalezionych w szkole sztuk walki, którą prowadził mężczyzna oskarżony o wysłanie zatrutych listów do prezydenta Baracka Obamy i dwóch innych funkcjonariuszy publicznych - podało we wtorek FBI. *

41-letni Everett Dutschke został aresztowany 27 kwietnia w swym domu w Tupelo w stanie Mississippi. W tym samym mieście przeszukano także lokal, gdzie znajdowała się prowadzona przez niego szkoła sztuk walki.

Według śledczych, rycynę wykryto na masce przeciwpyłowej oraz innych przedmiotach.

FBI ustaliło również, że Dutschke zamówił za pośrednictwem internetowego portalu aukcyjnego eBay nasiona rącznika, z których wytwarza się trującą rycynę.

Czytaj więcej w Money.pl
To on wysłał zatruty list do Baraca Obamy? FBI zatrzymało w 45-letniego mężczyznę podejrzanego o wysłanie listów zawierających potencjalnie trującą rycynę do przedstawicieli amerykańskich władz.
FBI udaremniło zamach terrorystyczny Federalne Biuro Śledcze (FBI) poinformowało dzisiaj, że aresztowało 24-letniego mężczyznę w stanie Minnesota, i najprawdopodobniej zapobiegło w ten sposób kolejnemu atakowi terrorystycznemu na terytorium USA.
Instruktor sztuk walki wpadł za list z rycyną 41-letni mężczyzna został zatrzymany w swym domu w mieście Tupelo bez stawiania jakiegokolwiek oporu.
Tagi: fbi, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz