Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Tymoszenko chce współpracy z prezydentem

0
Podziel się

- Objęcie stanowiska prezydenta Ukrainy przez Petra Poroszenkę jest czynnikiem, który pomoże ustabilizować sytuację w kraju - oświadczyła.

Tymoszenko chce współpracy z prezydentem
(ASSOCIATED PRESS/</br>FOTOLINK/East News)
bEqZNKTF

Objęcie stanowiska prezydenta Ukrainy przez Petra Poroszenkę jest czynnikiem, który pomoże ustabilizować sytuację w kraju - oświadczyła po ceremonii inauguracyjnej była premier i jego konkurentka w wyborach prezydenckich Julia Tymoszenko.

_ - Myślę, że Ukraina uzyskała teraz dodatkowy czynnik na rzecz stabilizacji _ - powiedziała dziennikarzom w Kijowie.

Tymoszenko zadeklarowała, że jej partia Batkiwszczyna będzie współpracowała z nowym szefem państwa. - _ Nasza ekipa będzie robić wszystko, by Ukraina stała się silniejsza _ - podkreśliła.

bEqZNKTH

Tymoszenko w majowych wyborach prezydenckich na Ukrainie zdobyła 12,81 proc. głosów.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/168/m310184.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/komorowski;spotkal;sie;z;poroszenko;w;kijowie,178,0,1558450.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) "Bez przesady, nikt o to nie pyta Putina" Zdaniem prezydenta Komorowskiego, sytuacja ekonomiczna Ukrainy jest trudna, ale kraj jest na dobrej drodze. Polski przywódca wziął udział w zaprzysiężeniu Poroszenki.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/129/m13441.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kwasniewski;kijow;gotowy;do;dialogu;z;moskwa,138,0,1558410.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Kwaśniewski czeka na odpowiedź z Moskwy Nowe władze Ukrainy z zaprzysiężonym w sobotę prezydentem Petrem Poroszenką gotowe są do pokojowego dialogu z Federacją Rosyjską - ocenił były prezydent Polski Aleksander Kwaśniewski po inauguracji Poroszenki w Kijowie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/215/m308951.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/poroszenko;przedstawia;plany;dla;ukrainy,67,0,1558339.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Plan dla Ukrainy. "Nie chcę zemsty, ani wojny" Zebrani wstali z miejsc na zapewnienie Poroszenki, że Ukraina nie godzi się z aneksją Krymu.
bEqZNKUi
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)