Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
raport
07.02.2011 08:45

Tusk zdecyduje o publikacji raportu Millera

Graś: Rodziny ofiar poprosiły o udostępnienie im tekstu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Rzecznik rządu Paweł Graś powiedział, że to premier podejmie decyzję co do ostatecznego kształtu publikacji raportu komisji Jerzego Millera w sprawie katastrofy smoleńskiej. *

Rodziny ofiar tragedii wysłały list do ministra spraw wewnętrznych Millera z prośbą o umożliwienie im zapoznania się z tym dokumentem przed jego publikacją.

Paweł Graś powiedział w Salonie Politycznym Trójki, że nie wie, co zdecydowano w tej sprawie. -_ Wiem, że premier otrzymał list w tej sprawie, ale co dalej z nim zrobi, nie wiem - _ mówi Graś.

POSŁUCHAJ PAWŁA GRASIA:

Paweł Graś dodał, że to szef rządu jako pierwszy zapozna się z treścią raportu. Mówił też, że dopiero wówczas premier podejmie ewentualne decyzje co do wyciągnięcia odpowiedzialności wobec swoich ministrów w związku z katastrofą.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/142/t97422.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/tusk;pierwszy;dostanie;raport;o;smolensku,175,0,766639.html) Tusk pierwszy dostanie raport o Smoleńsku Zapowiedział to szef polskiej komisji minister spraw wewnętrznych Jerzy Miller.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/159/t97951.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/jest;termin;przesluchania;kontrolerow;z;wiezy,158,0,765086.html) Jest termin przesłuchania kontrolerów z wieży Od poniedziałku polscy prokuratorzy w Rosji rozpoczną przesłuchania.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/252/t20476.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;atakuje;po;zgadza;sie;na;raport;mak,182,0,763830.html) PiS atakuje: PO zgadza się na raport MAK Antoni Macierewicz jest zaskoczony odrzuceniem projektów uchwał ws. raportu.
Tagi: raport, wiadomości, kraj, wiadmomości, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz