Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
raport
21.07.2011 18:25

Tusk: Raport Millera 29 lipca

Jak zadeklarował, dokument zostanie opublikowany bez względu na zaawansowanie jego tłumaczenia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

Najpóźniej 29 lipca dojdzie do prezentacji rządowego raportu w sprawie katastrofy smoleńskiej - zapowiedział premier Donald Tusk.

aktualizacja: 19:45

Po spotkaniu zespołu kryzysowego w sprawie sytuacji pogodowej, premier mówił, że 29 lipca to data, jaka pojawiła się w umowie z tłumaczami, przygotowującymi obcojęzyczne wersje polskiego raportu.

Szef rządu poinformował, że zlecił swoim współpracownikom przyjrzenie się, czy pracującym przy raporcie nie potrzeba dodatkowego wsparcia i środków. Jak zadeklarował, dokument zostanie opublikowany bez względu na zaawansowanie jego tłumaczenia.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI DONALDA TUSKA:

Premier zapewnił, że wokół raportu nie toczą się żadne dodatkowe gry. Wyjaśnił, że nadmiernie optymistyczne daty odnośnie publikacji pojawiały się dlatego, _ że ktoś niezbyt trafnie przewidział, ile to będzie pracy kosztowało _.

Donald Tusk dodał, że najtrudniejszy do przetłumaczenia fragment raportu, zawierający kwestie techniczne, został już zakończony.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/156/t95388.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/tusk;ponagla;millera;w;sprawie;smolenska,140,0,850828.html) Tusk ponagla Millera w sprawie Smoleńska Premier zapewnia, że raport komisji badającej okoliczności katastrofy prezydenckiej maszyny pojawi się jeszcze w czerwcu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t132144.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/publikacja;raportu;komisji;millera;-;bez;zwloki,238,0,793070.html) Publikacja raportu komisji Millera - bez zwłoki Premier zapewnił, że nie będzie zwlekania z publikacją raportu o przyczynach katastrofy samolotu smoleńskiej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/107/t79467.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kowal;kampania;wyborcza;to;nie;czas;na;raport;millera,119,0,878455.html) Data dla raportu Millera. "To niepaństwowe" Prezes PJN Paweł Kowal uważa, że przesuwanie daty publikacji raportu komisji Jerzego Millera na czas kampanii wyborczej jest bardzo niepaństwowe.
Tagi: raport, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz