Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tusk ma dosyć bzdur o Smoleńsku

0
Podziel się:

Premier zapowiedział ocenę pracy parlamentarnego zespołu, którym kieruje Antoni Macierewicz.

Tusk ma dosyć bzdur o Smoleńsku
(Rafal Oleksiewicz/REPORTER)

Premier Donald Tusk powtórzył, że dokona oceny pracy parlamentarnego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej, którym kieruje Antoni Macierewicz (PiS). _ Nie jestem zainteresowany bijatyką w sprawie Smoleńska, ale mam dosyć, kiedy słyszę bzdury niepoważnych ludzi _ - powiedział.

Tusk odpowiadał w Sejmie na pytanie, kiedy - zgodnie z zapowiedzią - podsumuje teorie, które pojawiły się ws. katastrofy smoleńskiej.

_ - Jeśli chodzi o mój komentarz, który zapowiedziałem wobec tych niestosownych, a czasami łajdackich sugestii i wypowiedzi pana Macierewicza i jego współpracowników w komisji, chciałem na to szybko zareagować, ale po śmierci Tadeusza Mazowieckiego uważam, że atmosfera jest absolutnie nie po to, żeby wdawać się w tę polemikę _ - powiedział premier.

_ - Dobrze się do tego przygotujemy, na pewno ta ocena pracy tego zespołu zostanie przedstawiona, wybaczcie, że trochę czasu będziemy jeszcze potrzebowali _ - dodał. Zaznaczył, że nie chce dokonywać podsumowania po to, by _ wzbudzać jakieś konfrontacyjne sytuacje _.

_ - Naprawdę nie jestem zainteresowany bijatyką w sprawie Smoleńska, ale szczerze powiedziawszy mam dosyć, kiedy słyszę bzdury niepoważnych ludzi, które jednak spowodowały bardzo poważny problem emocjonalny i polityczny dla wielu milionów Polaków _ - mówił szef rządu. Dlatego, dodał, będzie starał się to _ metodycznie wyjaśnić _.

Tusk odpowiadał też na pytanie o jego zdjęcie z prezydentem Rosji Władimirem Putinem opublikowane na okładce tygodnika _ wSieci _. Zdjęcie, które miało zostać wykonane po katastrofie smoleńskiej 10. kwietnia 2010 r., przedstawia lekko uśmiechniętego premiera Tuska z zaciśniętymi pięściami.

_ - Na żadne pytania dotyczące tygodnika w Sieci nie będę odpowiadał, bo uważam się za człowieka przyzwoitego, staram się unikać ludzi nieprzyzwoitych i miejsc nieprzyzwoitych i wychodzi mi to w życiu. Nie będę komentował niczego, co prezentuje nieprzyzwoity tygodnik _ - odpowiedział premier.

Czytaj więcej w Money.pl
Macierewicz doniesie na Tuska. Chodzi o... Poszło o wydanie zespołowi Laska dokumentów i zdjęć dotyczących katastrofy smoleńskiej.
Przyczyny katastrofy smoleńskiej w internecie Od dziś w sieci można znaleźć witrynę prezentującą oficjalną wersję przyczyn katastrofy smoleńskiej. Witrynę tworzy zespół kierowany przez Macieja Laska.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)