Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Trzy osoby zabite w porwanym autobusie

0
Podziel się

Uzbrojony w nóż mężczyzna uprowadził autobus dalekobieżny na drodze w górzystym rejonie w środkowej Norwegii.

Trzy osoby zabite w porwanym autobusie
(Egil Fujikawa Nes/Flickr)
bErHeJtx

Uzbrojony w nóż mężczyzna uprowadził autokar dalekobieżny na drodze w górzystym rejonie w środkowej Norwegii i zabił w nim trzy osoby, w tym kierowcę - poinformowała norweska policja.

Domniemany napastnik, mężczyzna obcego pochodzenia w wieku pięćdziesięciu kilku lat, został aresztowany - powiedział telewizji TV2 Nyhetskanalen przedstawiciel policji Joern Lasse Foerde Refsnes.Oświadczył, że na razie nie ma informacji o ewentualnych innych ofiarach poza trzema osobami.

Na miejsce zajścia wezwano służby ratunkowe, które pierwotnie sądziły, że chodzi o wypadek drogowy.Do incydentu doszło 220 km na północny zachód od Oslo.

bErHeJtz

Tożsamości napastnika ani motywów jego czynu nie podano. Według niektórych norweskich mediów mężczyzna też odniósł obrażenia.

Czytaj więcej w Money.pl
Populiści doszli do władzy w Norwegii. Chcą... Do pracy przystąpił nowy prawicowy rząd Norwegii, w którym znalazła się po raz pierwszy populistyczna Partia Postępu, opowiadająca się za zaostrzeniem polityki imigracyjnej i powszechnym obniżeniem podatków.
Norwegia dwa lata po ataku Breivika Dwa lata po masakrze dokonanej przez Andersa Behringa Breivika na wyspie Utoya wielu ocalałych wciąż ma kłopoty ze zdrowiem psychicznym.
bErHeJua
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)