Notowania

prawo
20.12.2012 12:01

Trujący alkohol przyczyną śmierci trzech osób?

Zmarli to 58-letni lokator zajmujący to mieszkanie, jego konkubina a także mężczyzna, który bywał u tej pary.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

*Prokuratura bada okoliczności i przyczyny śmierci trzech osób, których zwłoki znaleziono w jednym z mieszkań w dzielnicy Polesie w Łodzi. Według śledczych ofiary zmarły najprawdopodobniej w wyniku wychłodzenia organizmu bądź po spożyciu alkoholu niewiadomego pochodzenia. *

Jak powiedział rzecznik łódzkiej prokuratury okręgowej Krzysztof Kopania, zwłoki trzech osób znalazł lokator domu przy ul. 1 Maja w Łodzi, który zauważył otwarte drzwi do mieszkania.

Zmarli to 58-letni lokator zajmujący to mieszkanie, jego konkubina a także mężczyzna, który bywał u tej pary. Po wstępnych oględzinach ustalono, że zgon mógł nastąpić maksymalnie dwa dni wcześniej, a na ciałach ofiar nie znaleziono obrażeń zewnętrznych.

Prokuratura bada okoliczności i przyczyny śmierci całej trójki. Poproszeni o pomoc strażacy wstępnie wykluczyli, by doszło w tym przypadku do zatrucia tlenkiem węgla. Przyczyna zgonu ma być znana po przeprowadzeniu sądowo-lekarskich sekcji zwłok.

_ - Jako prawdopodobne jawi się to, że zgon mógł nastąpić na skutek wychłodzenia organizmu, bądź zatrucia alkoholem. W mieszkaniu znaleziono butelkę z resztką alkoholu niewiadomego pochodzenia _ - zaznaczył Kopania.

Czytaj więcej w Money.pl
Napadli na kantor, dzisiaj ujęła ich policja Obaj trafili do aresztu. Za rozbój z bronią w ręku grożą im kary do 15 lat więzienia - powiedziała dziś rzeczniczka łódzkiej policji podinsp. Joanna Kącka.
2-letnia dziewczynka wypadła z okna Prokuratura Rejonowa w Brzezinach bada okoliczności wypadnięcia przez okno z pierwszego piętra 2-letniej dziewczynki.
Policja rozbiła gang. Przez rok okradali... Działali na terenie kilku województw. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 20 do 54 lat.
Tagi: prawo, policja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz